fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

48% 648 hlasů
film / komedie, romantický, USA, , 85 min.
Labor Pains

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:25Některé věci prostě neutajujte. A před šéfem teprve ne!
Thea je sekretářka v jednom malém vydavatelství. Její rodiče zemřeli při autonehodě, a ona musela opustit školu a postarat se o svojí mladší sestru. Jenže sama o sobě si myslí, že je nula, a podle toho také žije. Její šéf jí místo dobré práce nutí mýt a venčit svého psa, a peskuje jí, když přijde o čtyři minuty pozdě do práce. Jednoho dne má ale Thea dostat padáka, a tak řekne, že je těhotná. Jako těhotná nesmí být ze zaměstnání vyhozena. Jenže na těhotenství jen tak někdo nezapomene, a když se to v práci rozkřikne, je nucena několik měsíců předstírat, že je stále těhotná. Nakonec si to tak vsugeruje, že tomu i sama věří. Jenže jednoho dne to praskne, a Thea bude mít co vysvětlovat.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Typicky americká komedie, na kterou se může člověk poprvé podívat, a bude to taky naposledy. Lindsay Lohan aspoň ukořistila nějakou tu roli, to je fakt. Jako ano, chvílemi to mělo něco do sebe, sem tam i dobrý vtip, aspoň se nebudete nudit, nebo si to pusťte k nějaké činnosti třeba u vaření. Ale that is all.
Všechny komentáře k filmu 9+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Šéfe, jsem v tom!

Thea Clayhillová pracuje v malém vydavatelství jako sekretářka arogantního šéfa Jerryho Steinwalda. Ten ji pověřuje spoustou ponižujících úkolů, za každou drobnost ji peskuje a nakonec se rozhodne propustit ji. Dívka se však po smrti rodičů stará o mladší sestřičku Emmu a nemůže si dovolit o práci přijít. Aby si ji udržela, řekne Jerrymu, že je těhotná. Lež skutečně zabere, práce jí zůstane, jenže teď musí zase vyřešit, co se svým "těhotenstvím", zejména když se informace rozkřikne a všichni se k ní začnou chovat hezky a pozorně. S pomocí kamarádky Lisy a později umělého bříška úspěšně předstírá jiný stav a přitom horečně přemýšlí, jak ze zapeklité situace ven. Jerry musí načas odjet z města a firmu převezme jeho sympatický bratr Nick. Aby získal pro vydavatelství knihu Suzie Cavandishové, vezme sebou na setkání se spisovatelkou Theu, která ji přesvědčí. Nick pak rozjede ve vydavatelství novou divizi, zaměřenou na rodinu, a chce Theu jmenovat editorkou. Navíc se mezí ní a Nickem začne rodit romantické pouto. Thea si nového života užívá tak opravdově, že se jeho součástí stane i její těhotenství. Emmě se to však nelíbí a snaží se sestru přimět, aby se ke lži přiznala. Nejprve náznaky, později přímo, a když nic nezabere, přistoupí k sabotážím. Thera se brání, ale pravda nakonec vyjde najevo. Bohužel v tu nejméně vhodnou chvíli.


Podobné filmy

Utta Danella: Pražské tajemství
(Utta Danella: Prager Geheimnis) Oslava zlaté svatby je přerušena příjezdem třicetileté dc...
zítra 00.20
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance
(Rosamunde Pilcher: Der Himmel über Cornwall) Charlotte se vrací s dcerou Grace do míst sv...
zítra 10.20
NAHRAT
ZDARMA
Prima
LOVEní
Pětatřicetileté zahradnici Ester Geislerové utekl ženich přímo od oltáře, a proto je třeba...
zítra 13.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 21. 10. 2020 Svátek má Brigita
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz