fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

59% 1234 hlasů
film / komedie, akční, dobrodružný, romantický, USA, , 98 min., od 12 let
Six Days Seven Nights / 6 Days 7 Nights

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize ne. 27.6. TV Puls 15.40Ukázka
02:19Dobrodužná romantická komedie o trosečnících, pirátech a hlavně o tom, že protiklady se přitahují a co se škádlívá, rádo se mívá.
Poněkud chátrající pilot malého nákladního letadla Quinn Harris, který si občas rád přihne, žije na ostrovech v Polynésii. Živí se, jak se dá, a turisty nemá příliš v lásce... dokud nenarazí na Robin Monroe - energickou redaktorku z New Yorku, která se co nejrychleji potřebuje dostat na Tahiti. Jediný, kdo ji tam může dopravit, je právě Quinn - jejich společný let v bouři však skončí ztroskotáním. Dvojice, uvězněná na pustém ostrově, kde se navíc objeví piráti, se nejprve hádá kvůli každé maličkosti, ale nebezpečí i vzájemné sympatie ji postupně sblíží.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Nenarocna zabava, pri ktorej sa da dobre oddychnut, a hlavne Anne Heche /Vrteti Psem, tajemstvi lonskeho leta/bol vskutku sympaticka. Dialogy ovsem len znesitelny priemer : 65 %
Všechny komentáře k filmu 30+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Šest dní, sedm nocí

obrazek
Robin Monroe, vedoucí redaktorka úspěšného společenského časopisu Dazzle ráda využije pozvání svého snoubence, aby si od přemíry práce odpočinula během týdenní dovolené v tropech. Odletí ze sychravého zimního New Yorku do Francouzské Polynésie a pak na ostrov Makatea malým poněkud chatrným letadlem stárnoucího Quinna Harrise, který je stejně nedůvěryhodný jako jeho stroj. Po příjemném večeru, kdy ji Frank požádá o ruku, se však ráno dozví, že musí kvůli pracovním potížím na jeden den odletět na Tahiti. Nezbývá jí, než najmout Harrise, jediného dostupného pilota.
obrazek
Letadlo se však dostane do bouře a po zásahu bleskem je nuceno nouzově přistát na neobydleném ostrově. Robin, která katastrofu nevnímala, protože si vzala silné prášky, se s ráno s pilotem pohádá, když zjistí, že jsou na ostrově bez možnosti spojení se světem. Zatímco Frank a pilotova milenka Angelica čekají na výsledky pátrací akce, dvojice se na ostrově hádá kvůli každé maličkosti a otrávený Harris musí rozzlobenou Robin zachraňovat z řady trablů, které číhají v troskách letadla i v džungli. V noci u ohně se žena dozví, že Harris byl kdysi ženatý a bohatý spolumajitel prosperující letecké společnosti, který odjel do Polynésie, když přistihl manželku se svým přítelem a společníkem.
obrazek
Druhý den sice zahlédnou u ostrova kotvit jachtu, když se však vydají v nafukovacím člunu blíž, zjistí, že loď přepadli piráti a stanou se svědky toho, jak zabijí majitele jachty. Pokusí se pirátům uniknout, po velké honičce jsou však přesilou přemoženi a přežijí jen díky duchaplné Robin, která pirátům namluví, že má na druhé straně ostrova jachtu plnou zlata. Cestou k neexistující lodi se dvojici podaří uprchnout. Společně prožité nebezpečí Harrise a Robin sblíží, dokáží se však ovládnout. Navíc ještě nemají vyhráno, protože jsou stále uprostřed neobydleného ostrova a v patách mají krvelačné piráty.


Podobné filmy

Můj kamarád drak
(Pete's Dragon) Řezbář Robert Redford povídá dětem ze sousedství o drakovi, který žije hlu...
dnes 09.20
Nova Cinema
Přikázaný směr jízdy
Každý začátek je těžký! Vladimír Menšík a Jaromír Hanzlík v komedii o jednom svérázném uči...
dnes 09.50
ČT1
Zelený sršeň
(The Green Hornet) Britt Reid je synem jednoho z mediálních magnátů v Los Angeles a je dok...
dnes 11.45
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 22. 6. 2021 Svátek má Pavla
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz