fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

75%
film / komedie, dobrodružný, science fiction, Polsko, , 120 min., od 16 let
Seksmisja
DVD od 1.5.2006 Urania

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:45Co se stane, až vymřou všichni opravdoví muži.
Hlavní hrdinové, dobrovolníci Max a Albert se po umělém zmrazení těla probouzejí o "něco" déle, než jak to plánoval původní vědecký experiment. Jejich šok je dvojnásobný, neboť se ocitli v 21. století, v novém společenství, kde žijí pouze ženy.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu No, konečně se jednou v Polsku něco povedlo udělat dobře. Tenhle film je úplně geniálně promyšlený, má to grády, spád, prostě vodopád neskutečných momentů, hrůzyplných chvil a hlavně si člověk říká, že co to ty ženy spolu všechno prováděly. Prostě bomba námět, zpracování!
Všechny komentáře k filmu 24+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sexmise

Dva dobrovolníci Max a Albert souhlasí s nabídkou na otestování přístroje a nechají se na dobu tří let zmrazit. Místo v roce 1993 se ale probudí o padesát let později v podivném, sterilním světě bez mužů. Všude kolem nich jsou jen samé ženy, které žijí v podzemním městě, protože ovzduší na povrchu planety je kontaminováno. Max a Albert jsou proti své vůli považováni za primitivní archeologický nález a hrozí jim smrt, anebo násilná přeměna v ženy. Ženy převzaly vládu nad světem a naši hrdinové se stávají pokusnými králíky. Díky dívce jménem Lamia, která zcela nepropadla feministické propagandě, se mužům podaří uprchnout. Ukáže jim cestu na povrch a spolu s nimi se rozhodne i ona zemřít na zamořené planetě mimo svůj bezpečný podzemní domov. Jenže na zemi je vše jako kdysi, dokonce je tam i dům, ve kterém tajně bydlí šéfka podzemního ženského společenství.


O filmu

Film natočil Juliusz Machulski, který žánru sci-fi vtisknul komediální nadsázku, navíc ve vyprávění o totalitním státě ovládaném ženami, zesměšňuje krajní polohy feminismu, stejně jako polskou mentalitu. Na vzniku scénáře se - vedle režiséra a Jolanty Hartwigové - podílel také český scenárista Pavel Hajný. Populární Jerzy Stuhr ve filmu ztvárnil živočišného a poněkud "přímočarého" vykuka Maxe, který z každé situace hledá únik pomocí nějakého fígle či nápadu. Jiný pól mužské mentality po jeho boku předvádí herec Olgierd Lukaszewicz, jenž ztělesnil spíše intelektuálního a idealisticky uvažujícího romantika Alberta.

Podobné filmy

Vratné lahve
Učitel Zdeněk Svěrák nezvládá krizové situace se vzpurnými žáky a počítačům rozumí jako ko...
dnes 13.30
Nova Cinema
Muži v černém: Globální hrozba
(Men in Black: International) Muži v černém mají nyní na starosti celou zeměkouli, kam se ...
dnes 15.35
Nova Cinema
Krásná mimozemšťanka
(My Stepmother Is an Alien) Velvyslankyně vzdálené civilizace Kim Basinger byla vyslána na...
dnes 18.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 6. 12. 2023 Svátek má Mikuláš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz