fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

68% 1000 hlasů
film / animovaný, dobrodružný, mysteriózní, USA, , 88 min.
Sinbad: Legend of the Seven Seas
DVD od 23.2.2004 Universal

Režie: ,
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:41Náš hrdina a dobrodruh Sindibád, jeho věrný psí společník Spike a odvážná princezna Marina, bojují se zlou bohyní a jejími stvůrami, aby zachránili život svému nejlepšímu příteli. Připravte se na skvělou zábavu, vzrušující zážitek a zábavný příběh!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Asi jsem čekala něco jiného a lepšího. Už ze začátku mně to nijak neoslovilo, ale říkala jsem si, že v průběhu filmu to přijde, ale nepřišlo. Je pravda, že na rozdíl od jiných animáků je tohle od začátku do konce nabité akcí, ale tím pádem nezbývá moc prostoru pro hlubší příběh a já jsem ten příběhový typ.
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sindibád: Legenda sedmi moří

Slavný mořský tulák a dobrodruh Sindibád se chystá se svou posádkou získat největší poklad, jaký během svých plaveb objevili - legendární Knihu míru, která už po staletí poskytuje magickou ochranu dvanácti sousedícím městům. Chce ji nabídnout ke koupi tomu, kdo dá nejvíc a z utržené sumy pak se svou posádkou až do smrti žít v přepychu na ostrově Fidži. Knihu však střeží syrakuský princ Proteus, který byl kdysi Sindibádovým nejlepším přítelem, a navíc je tu zlá bohyně chaosu Eris, která se knihy chce také zmocnit. Ta vyšle Sindibádovi do cesty smrtící chiméru Cetuse, ale Sindibád se s pomocí Protea bestii ubrání. Bohyně chaosu na sebe vezme podobu Sindibáda a knihy se zmocní. A tak je dobrodruh obviněn z krádeže. Před soudem však vznešený Proteus zachráním příteli život, když obětuje svůj jako záruku, že Sindibád do deseti dnů knihu najde a vrátí původním majitelům. Pokud ne, Proteus zemře. Princ věří, že námořník knihu získá a netuší, že ten nemá zrovna příliš chuti se do nebezpečného dobrodružství pouštět. Naštěstí Proteova odvážná snoubenka Marina není tak důvěřivá jako Proteus a vetře se na Sindibádovu loď, aby se ujistila, že pirát své slovo opravdu dodrží. A tomu tedy nezbývá než pustit z hlavy myšlenky na Fidži a otočit kormidlem směrem k největšímu dobrodružství svého života. Po boku mu přitom stojí nejen jeho posádka a věrný psí přítel Spike, ale také odvážná Marina. Společně překonávají mnohá nebezpečí, bojují se stvůrami sloužícími bohyni i se samotnou Eris, musí však čelit další nečekané překážce a tou je láska, která se postupně začne rodit mezi Sindibádem a Marinou.


Podobné filmy

Čarodějovy hodiny
(The House with a Clock in Its Walls) Píše se rok 1955 a malý Lewis se po smrti rodičů oci...
zítra 14.35
Prima
E.T. - Mimozemšťan
(E.T.: The Extra-Terrestrial) Malý Elliot má určitě nejzvláštnějšího kamaráda na celém svě...
zítra 15.00
Prima Cool
Kung Fu Panda 3
Mistr Shifu oznamuje svůj odchod a předává roli učitele Dračímu bojovníku Poovi, který při...
zítra 15.30
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 31. 3. 2023 Svátek má Kvido
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz