fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

46% 302 hlasů
film / thriller, akční, drama, USA, , 95 min., od 13 let
The Net 2.0
DVD od 22.2.2006 Bonton

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:11


Bez peněz. Bez totožnosti. Bez šance.
Jeden z producentů megahitu Síť přináší akcí nabité pokračování s hvězdou Nikki DeLoach v roli Hope Cassidy, půvabné počítačové expertky, která odjela do Istanbulu za prací snů a místo toho se okamžitě zaplétá do počítačového podvodu. Nonstop štvanice začíná a Hope musí využít všechny své schopnosti i půvab k tomu, aby znovu získala svou totožnost a celé záhadě přišla na kloub. Díky pomoci tajemného taxikáře a přitažlivé letušky se jí daří odhalit šokující pravdu o tom, do čeho se namočila. Dokáže napravit svou minulost dříve než ji zločinci připraví o budoucnost? Nebo bude lapena ... v síti?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu ...zato tohlebylo mizerné dřív, než začal casting na představitele jednotlivých rolí... Ne, že by děj byl nepravděpodobný, je nemožný - ve všech aspektech tohoto slova... Koukat se na to dá leda skrz zajímavou diskusi a nebo skrz lahev dobrého chlastu...
Všechny komentáře k filmu 7+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Síť 2.0

Po divoké honičce v ulicích Istanbulu zadrží policisté mladou blondýnku. Je obviněna ze dvou vražd a krádeže čtrnácti milionů dolarů. Ve vězení vypráví svůj neuvěřitelný příběh doktorce Kavakové, která má přezkoumat její duševní stav. Jmenuje se Hope Cassidyová, je programátorka a nedávno dostala velmi lákavou nabídku na práci v Istanbulu, kterou přijala, i když přítele Jamese ke stěhování do Turecka nepřesvědčila. Cestou měla problémy s pasem a zdálo se jí, že ji sleduje několik mužů. Ve firmě jí však se vším pomohli a hned poslali první zakázku. Ve velké holdingové společnosti Galatea měla zabezpečit počítače, přes které denně protékají stovky milionů dolarů. Než stihne práci dokončit, vtrhne k ní šéf a obviní ji, že je podvodnice. Když se zmatená Hope dovolá do firmy, která ji zaměstnala, kdosi se představí jejím jménem. V kanceláři pak najde ženu, která má její šaty a vydává se za ni. Zjistí, že jí bylo přes počítač holdingové firmy ukradeno čtrnáct milionů dolarů a uvědomí si, že ji někdo nejen připravil o všechny prostředky a identitu, ale také ji namočil do loupeže peněz, údajně patřících ruskému zločinci a obchodníkovi se zbraněmi Ivanakovi. Od toho okamžiku se stane cílem nelítostné štvanice. Její útěk je lemován mrtvolami každého, kdo se jí pokusí pomoci. Pronikne do počítačového centra Galatey a podaří se jí ukradené peníze stáhnout na zabezpečený účet. Téměř nikdo kolem ní ale není tím, za koho se vydává, a tak ji nakonec po divoké štvanici dopadnou. Objevuje se James a dostává ji z vězení. Hope však čeká ještě nejedno překvapení a smrtelné nebezpečí. USA 2006, akční thriller.


Podobné filmy

Žárlivá ženská
(Jalouse) Nathalie je elegantní, vzdělaná a úspěšná profesorka literatury na prestižním gy...
dnes 16.15
Nova Cinema
K. O.
(Joe Somebody aka K. O.) Starostlivý otec Tim Allen se v práci cítí být nulou, marně čeká ...
dnes 18.15
Nova Cinema
Soukromý život Sherlocka Holmese
(The Private Life of Sherlock Holmes) Ženám nelze nikdy zcela důvěřovat, ani těm nejlepším...
dnes 20.00
ČT2
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 19. 8. 2022 Svátek má Ludvík
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz