fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

66% 112 hlasů
drama / komedie / romantický, USA, , 108 min.
Bulworth

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:38Senátor Jay Bulworth se chystá porušit všechna pravidla politiky, což znamená - říkat pravdu.
Senátor Jay Bulworth věří, že jeho kariéra je u konce a uzavře životní pojistku na nehorázně vysokou částku. Vědomí blížící se smrti jej přivede na naprosto šílenou myšlenku: poruší všechna pravidla politiky a začne říkat pravdu. O každém a o všem. To jej však překvapivě vynese na špičku žebříčku popularity a navíc se beznadějně zamiluje do jedné ze svých mladých obdivovatelek. Teď, když našel nový smysl života, musí ještě zastavit zabijáka, kterého si na sebe najal.
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Skandál / Skandál Bulworth

obrazek
Senátor Jay Billington Bulworth se chystá na poslední předvolební víkendovou kampaň. Už pár dnů nejedl ani nespal, je v těžké depresi. Před víkendem si zvýší pojistku, objedná si u muže jménem Vinnie svou vlastní vraždu a pak se vydává dokončit volební kampaň. Vystoupí z letadla a jeho poradce Dennis Murphy mu hned sděluje plány. Jako první jedou na setkání s problematickou černošskou menšinou do kostela. Jelikož chce Bulworth zemřít, nic neslibuje, ale říká čistou pravdu o tom, jak na ně všichni v Senátu kašlou, protože chudí lidé žádnou kampaň nezaplatí. Černoši jsou pobouřeni, ale někteří nechápou, jestli si z nich dělá legraci nebo to myslí vážně. Hned po návštěvě kostela přichází Bulworth do domu Liebowitze, kde se sešla smetánka.
obrazek
Bulworth opět říká jen to, co si skutečně myslí, čímž přítomné dost uráží. Tři černošské dívky, které byly v kostele, se staly dobrovolnými pomocnicemi v Bulworthově kampani, a z domu Liebowitzů je Bulworth odváží svou limuzínou. Děvčata požádají o odvoz do jednoho černošského klubu, kam s nimi jde i Bulworth, kterému se líbí jedna z dívek - Nina. Bulworth se v klubu úplně odváže a skončí se zábavou až ráno. Poradce Murphy ho na poslední chvíli dostane na snídani s bohatými sponzory kampaně, kde Bulworth pokračuje ve své upřímnosti. Murphy se bojí hlavně o svou kariéru, ale najednou Bulworthovi dojde, že už zemřít nechce a snaží se zkontaktovat s Vinniem. Všimne si muže, který ho vždy zpovzdálí sleduje, čímž Bulworth dojde k závěru, že jde o najatého vraha, a utíká před ním. Po nějaké době se Bulworthovi konečně podaří zkontaktovat s Vinniem, ale sotva se s ním domluví na zastavení své vraždy, dostane Vinnie infarkt. Když se o tom Bulworth později dozví, nemá tušení, zda Vinnie stačil zabijáka odvolat...logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 12. 6. 2021 Svátek má Antonie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz