fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

55% 10 hlasů
film / komedie, Česká republika, , 90 min.
Kinopremiéra v ČR 23.2.2012, DVD od 17.10.2012 Magicbox

Režie: ,
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:15V jiné době prožili nekrásnější léta života, ve zcela jiné době zestárli.
Parta spolužáků je pozvána na pobyt do lázní. Přitom však zažívá mnoho peripetií, vtipných situací, ale i osobních dramat. Souběžně s tím můžeme sledovat příběh mladého zlodějíčka, který nastoupí do luxusního lázeňského hotelu jako kuchař a prožije tam svou první velkou lásku, když se zamiluje do krásné pokojské. Film je hereckým koncetrem hvězd českého filmu, jimž směle sekundují dnešní mladí herci. Film je pohodovou podívanou zvláště v dnešní uspěchané době.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Film ukazuje vztahy lidí,které se sejdou po letech,dobře herecky obsazenou Sandrou Novákovou,Libuší Švormovou,panem Zindulkou.Celý film se točí kolem smrti . Ukazuje vztahy lidí,které se sešli po letech.Myslím,že tento film se dá vidět.Je dobře natočen,výkony herců výborné. Kladně hodnotím tento film
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Školní výlet

Jednoho dne zahlédne osamělý vdovec Vlastimil v televizi svou spolužačku, bývalou zpěvačku a hlavně svou dávnou lásku Milušku Bínovou. Ta v současnosti žije v Kanadě a tvrdí, že se jí stýská po vlasti a že by se ráda vrátila domů. Vlastimil jí napíše a skutečně ji zanedlouho přivítá na letišti. Od Milušky se dozví, že už nikoho nemá a ráda by se ještě setkala se svými bývalými spolužáky. Vlastimil, který Milušku stále miluje, jí pomůže s bývalými spolužáky zorganizovat setkání v Lázních Bělohrad... Sám má však problém, jeho syn ho začne vydírat, že pokud se bude s Miluškou dál setkávat, rodina se s ním rozejde. Je jasné, že se syn bojí, aby nepřišel o případné dědictví. Proto nakonec Vlastimil na zájezd neodjede a Miluška se se svými spolužáky, respektive částí spolužáků, kteří ještě žijí, setká v lázních. Lázně vede dvojice stárnoucích manželů - lékařů a jejich zástupce Viktor Kerner. Tento bezcharakterní muž se snaží prosadit i proti svým nadřízeným a dělá vše pro to, aby byl představenstvem lázní jmenován ředitelem. Parta důchodců se výborně baví, ale projevují se mezi nimi přece jen stará životní selhání a nepříjemné prožitky. A tak Miluška se svou kamarádkou náhodně zjistí, že jejich spolužák František, který dnes mluví pouze pomocí elektronického mluvítka, je v minulém režimu udával na STB. František samozřejmě ze setkání zahanben ujede. Miluška si ale všimne i atmosféry v lázních a od pokojské Inny a kuchtíka Ondry zjistí informace o kariéry chtivém zástupci ředitele. Na základě těchto informací Miluška zorganizuje večírek s hudbou a vystoupením různých umělců. Právě tady zazpívá i Ondra a jeho vystoupení má úspěch. Na večírku se ale také ukáže Vlastimil, který se konečně vzepřel svému synovi a vydal se za svou starou láskou Miluškou. Večírek má ale i jinou dohru.


Podobné filmy

Ostravak Ostravski
Igor Chmela se z řadového horníka promění v uctívaného hrdinu, když po výbuchu v dole zach...
dnes 13.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Návrat velkého blondýna
(Retour du grand blond, Le) Když hraje na housle, je obdivuhodný, když si hraje na agenta,...
dnes 14.05
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
1 a 1/2 policajta
(Cop and a Half) Mrzutý polda Burt Reynolds nemá rád děti. Co má ale dělat, když mu přiděl...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 16. 7. 2020 Svátek má Luboš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz