fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

48% 978 hlasů
film / romantická komedie, USA, , 99 min., od 12 let
All About Steve
DVD od 24.5.2010 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:24Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli - uprostřed mediálního šílenství - dostává Mary příležitost najít si své místo v životě...a muže svých snů!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Užvaněné třeštidlo, aby člověk pohledal. Takovou slečnu potkat, tak se budu asi snažit utéct zrovna jako Bradley Cooper, ztvárňující zpravodajského kameramana brázdící různé události. Právě jemu je jedna taková neustále v patách. I na svůj věk si ji s plnou pompou zahrála Sandra Bullock a musím uznat, že jí to tu opravdu seklo. Příběh není nijak složitý. Naopak bych řekl, že je velmi jednoduchý, ale množstvím gagů a i dokonce dobrodružných scén to nijak nevadí. Jde tu spíše o zábavu, jak romantiku, což si snímek vede dobře. Výprava je honosná, takže je se na co dívat. Snímek má švih a určitou svou energii. Dokáže tedy upoutat a povznést se nad ironií a trapasech hlavní hrdinky, která mi byla v jistém smyslu i sympatická. Sandra Bulock dala do své postavy všechno, a tak je snímek opravdu živoucí.
Všechny komentáře k filmu 15+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Slečna zamilovaná

Mary je sice hezká mladá žena, ale její soukromý život není nic moc. Mary stále bydlí u rodičů, pracuje vredakci místního časopisu, kde vytváří pouze křížovky, a nemá žádného přítele. Muže totiž na Mary odrazuje její neskutečná výmluvnost. Mary prostě žvaní všude a kdykoliv. A ke všemu má pocit, že musí každého poučit o všem, co díky své křížovkářské zábavě ví a zná. Mary si však svůj neúspěšný život uvědomuje a ráda by ho změnila. A tak, když jí její rodiče dohodnou setkání smladým a pěkným Stevem, kterého do sjednaného rande uvrtali zase jeho rodiče, je nadšená. Setkání se Stevem je však také fiasko, Steve před ní uteče ve chvíli, kdy se na něj Mary vjeho autě doslova vrhne. Steve ale netuší, že Mary je jím nadšená a že je rozhodnutá ho získat stůj co stůj... Steve, který je kameraman televizního zpravodajství, se snaží Mary vyhnout a vymluvit se na své zaměstnání, kvůli kterému musí neustále jezdit po Americe a točit reportáže. Mary ho však začne právě na těchto reportážích doslova pronásledovat. Jezdí za ním od místa kmístu a Steve se snaží se jí zbavit. Jeho kolega, reportér Hartman, ji však vjejím uhánění Stevea podporuje a informuje ji, kam televizní štáb právě míří. Maryina šílená honba za Stevem skončí až na americkém venkově, kde se právě skupina hluchoněmých dětí propadla do starého opuštěného dolu. Mary, která nedávala pozor, se do dolu propadne také a objeví tu ještě jedno ztracené dítě. Okolo místa neštěstí se shromáždí novináři i místní lidé a všichni mají o Mary a malou holčičku strach. Záchranáři nemohou nic dělat, čekají na vhodnou techniku. Všichni si zoufají, to však neznají Mary. Ta se rozhodla improvizovat a zpropadlého dolu se dostat sama.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 28. 9. 2021 Svátek má Václav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz