fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

53% 22 hlasů
film / pohádka, Německo, , 59 min., od 7 let
Schneewittchen

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:31Sněhurka je v celé zemi nejkrásnější a to nejde pod nos její maceše. Zuřící královna se rozhodne půvabné princezny zbavit. Naštěstí je tu krásný princ, který Sněhurku už dlouho miluje a jehož láska dokáže být silnější než smrt...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Poněkud nezvládnutá adaptace klasické pohádky. Král zemře na infarkt přímo před kamerou, po zámku a okolí se motá maskovaný princ, ale nijak významně do děje nezasáhne, je mu upřen dokonce i záchranný polibek, který je nahrazen pro princeznu poněkud nedůstojným vykašláním otráveného sousta. Sněhurka sama je sice pohledná, trpaslíky však neustále sekýruje a když dá vařit vodu, tak ne na polévku, ale na mytí, navíc předvede vrcholný akt naivity, když královně přes všechna varování a zkušenosti třikrát skočí na stejnou fintu. No a zlou královnu nakonec po odhalení všech nepravostí vyprovází ze zámku potlesk. :roll: :roll: :roll:
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sněhurka

"Zrcadlo, zrcadlo, řekni mi, kdo je v zemi zdejší nejkrásnější?" Byla jednou jedna královna, a ta si nic nepřála víc než děťátko. Když se jí však narodila krásná holčička, dlouho si štěstí neužívala. Po její smrti princezničku, která dostala jméno Sněhurka, vychovával král s chůvami, jenž se jednoho dne rozhodl znovu oženit. Nová královna však byla nejen krásná, ale také krutá, marnivá a pyšná na svou krásu. Každý den se nechala ujišťovat kouzelným zrcadlem, že právě ona je ta nejkrásnější. Jenže když se ho zeptala po příjezdu na královský hrad, dostalo se jí odpovědi, že je sice krásná, ale v zemi zdejší je mnohem krásnější Sněhurka. S tím se zuřící královna odmítla smířit a přikázala myslivci, aby princezničku odvedl do lesa a zabil. Muž se však nad dívkou slituje, nechá ji uprchnout a Sněhurka najde po dlouhém bloudění úkryt u sedmi trpaslíků, kteří ji přátelsky přijmou a postarají se o ni. Královna však pomocí kouzelného zrcadla brzy zjistí, že Sněhurka žije, a rozhodne se jí zbavit sama. V přestrojení se vydá na cestu, a přestože trpaslíci Sněhurku střeží, napotřetí se jí podaří dívky pomocí otráveného jablka zbavit. Naštěstí je tu krásný princ, který už dlouho princeznu miluje a jehož láska dokáže být silnější než smrt.


Podobné filmy

Harry Potter a Princ dvojí krve
(Harry Potter and the Half-Blood Prince) Povzbuzeni návratem Lorda Voldemorta způsobí Smrt...
pá. 10.2. 20.20
Nova
O pasáčkovi a labutích princeznách
Pohádka o třech zakletých princeznách, které okouzlily prostého pasáčka (1968). Hrají: V. ...
so. 11.2. 07.20
ČT1
Pasáček Jirka
Petr Oliva, jehož 80. výročí narození si v těchto dnech připomínáme, a Jorga Kotrbová v te...
so. 11.2. 07.47
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 8. 2. 2023 Svátek má Milada
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz