fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

54% 844 hlasů
film / komedie, USA/Kanada, , 99 min.
Snow Dogs / Chiens des neiges
DVD od 7.11.2003 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:53Americká komedie o zubaři ze slunné Floridy, který se řízením osudu ocitá na Aljašce, odhodlán zvítězit v extrémně obtížném závodě.
Ted Brooks, který má v Miami zubařskou ordinaci, zjistí, že je uveden v závěti, vydá se na Aljašku, aby převzal své dědictví. Jenže když tam dorazí, nestačí se divit. Nezdědil totiž peníze ale smečku tažných psů - jmenují se Démon, Nana, Scooper, Yodel, Sniff, Mack a Duchess. Po špatné zprávě ovšem může následovat ještě horší, Ted zjišťuje, že vychytralý horal Thunder Jack má na jeho psy zálusk a chtěl by ho vyštípat zpět do teplých krajů. A to je výzva, kterou Ted nemůže odmítnout.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Příjemná rodinná komedie, na kterou se s chutí a radostí podívám znovu a rád, a kterou miluje celá naše rodina, takže není šance nevědět, že něco takového se objeví v televizi. Ono teda hlavně jde o ty psy, o ty zmrzlý čumáky, které nelze nemilovat a k tomu bezesporu patří hlavní role, sympatického Cuba Gooding jr. a spolu s Disneyovským příběhem už mě jen napadá jedna věc, jak někdo tento film nemůže nemít rád :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Všechny komentáře k filmu 15+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sněžní psi

Jako mladík trávil Ted Brooks hodně času v otcově zubní ordinaci, a přestože jeho otec tvrdil, že nemá zubařinu v krvi, když vyrostl, stal se Ted velmi úspěšným a vyhledávaným zubařem, který má zdánlivě všechno, po čem může muž toužit. Má v Miami úspěšnou praxi, velký dům s bazénem, silný sportovní automobil a je neustále obklopen krásnými ženami. Jeho otec již zemřel, matka Amelie mu však stále pomáhá a snaží se pro něj všechno dělat tak skvělé, jak jen je to možné. Zdá se, že jedinou vadou na kráse Tedova života je jeho poněkud lajdácký bratr a kolega Rupert. Jednoho se však Tedův život obrátí naruby, když dostane předvolání, které ho vyzývá, aby odletěl na Aljašku do malého městečka Tolketna, a vyzvedl si tu věci po jakési Lucy Watkinsové, která ho ve své závěti uvádí jako svého syna a dědice. Teprve nyní se od Amelie dozví, že byl adoptovaný. Když se vzpamatuje ze šoku, rozhodne se na otočku vyrazit na Aljašku. Rychle vyřídí co je potřeba a ještě rychleji se vrátí, protože je zvyklý na mírné floridské zimy a ne na drsné podnebí severu. Ještě větší šok než podnebí mu ovšem po příjezdu na Aljašku připraví prostředí městečka, které je drsnější než ta nejstudenější sněhová vánice. Záhy se seznámí nejen s podivínským pilotem Georgem a šamanem Petrem Yellowbearem, ale také sympatickou Barb, servírkou místní restaurace, a drsným Jackem Johnsonem, kterému ovšem nikdo neřekni jinak než Hromový Jack (Thunder Jack). Do Barb se Ted zamiluje, Hromový Jack jak se zdá, ví o jeho matce mnohem víc, než je ochoten připustit. A pak přijde další šok, když Ted zjistí, že tím úžasným dědictvím, které po matce zdědil, nejsou peníze, ale stará chata a smečka polárních psů. Jmenují se Nana, Scooper, Yodel, Sniff, Mack, Duchess a vede je pes příhodně pojmenovaný Démon. Ovšem není to smečka ledajaká. Kromě toho, že je každý ze psů poměrně vyhraněná osobnost, jde o zřejmě nejlepší smečku široko daleko, která má velké šance zvítězit v blížícím se 112. ročníku extrémně náročného pětidenního závodu, jehož trasa měřící čtyři sta mil a vede velmi obtížným terénem. Není tedy divu, že má Thunder Jack na psy spadeno a snaží se Teda přesvědčit, že Tolketna pro něj není vhodným místem k pobytu, proto by se měl psů co nejrychleji zbavit a zmizet. To je ovšem hozená rukavice, kterou Ted nemůže nechat ležet. A přestože se zdá, že smečku psů a ještě sáně nikdy nemůže zvládnout natolik, aby se mohl vydat na trať závodu, je odhodlán přesně to učinit.


Podobné filmy

Královna plesu
(Bad Hair Day) Premiantka třídy Monica se chystá na maturitní ples, kde se má stát jeho kr...
dnes 05.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Viktorka
Když mezi nás vstoupila ta třetí... Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři (1982). Hrají: let...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Střelci
Jak si zasloužit nevěstu. O jedné neobvyklé zkoušce dvou ženichů. Povídka z oblíbeného cyk...
dnes 14.01
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 27. 2. 2020 Svátek má Alexandr
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz