fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

26% 238 hlasů
film / komedie, USA/Kanada, , 89 min., od 12 let
Snowboard Academy

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize ne. 19.7. Polsat Seriale 23.05
Polsat Seriale 23.05
Ukázka
01:32Co je lepší? Lyže nebo snowboard? Rozhodne se na zasněžených svazích bláznivé komedie o pokusu zachránit krachující horské letovisko.
Dave Barry má potíže s podnikáním v oblasti lyžování a navíc mu jeho pojišťovna chce zrušit jeho pojistku, proto se rozhodne zachránit svůj podnik za každou cenu. S pár přáteli odstartuje jízdu, na kterou nikdo nezapomene!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Snowbordová akademie - tak já se přiznám, že na tento film jsem se jukla jen z toho důvodu, že jsem nechtěně chmátla na špatné DVD a místo policejní akademie jsem vyhmátla toto. Přiznám se, že se mi tento film pranic nelíbil a nevím co bych zde napsala kladného. Ano sice zajímavá myšlenka zachránit krachující horské letovisko, ale nějak to vše bylo nemastné a neslané. Závěrem, tento film už nikdy více. :-( :-( :-(
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Snowboardová akademie

obrazek
Chris Barry je svéhlavý syn majitele nepříliš vzkvétajícího lyžařského letoviska, který svého otce i staršího bratra Paula, jenž dává přednost lyžím, dohání k zuřivosti především svou vášní pro snowboard a také tím, že zcela ignoruje zákaz snowboardingu na svazích kolem letoviska. Tím poněkud vyvádí z míry i patrony, kteří tu pomalu pluží na svých lyžích. Aby Paul dokázal, že má pravdu, vyzve bratra k závodu. Vítězství rozhodne o tom, který ze sportů je lepší a navíc vítězi, jehož sport zvítězí, budou patřit svahy kolem letoviska. Jejich otec nepříliš ochotně souhlasí, možná také proto, že sám musí řešit spoustu dalších potíží. <>Obrázek nenalezen<> Například se svou ruskou manželkou, Chrisovou nevlastní matkou, Mimi, která nejenže ho podvádí, ale ještě se ho pokouší donutit k prodeji letoviska a získat při rozvodu polovinu utržených peněz. Pod podmínkou, že si Chris sám zařídí a obstará svou výuku, je na čtrnáct dní pozastaven zákaz snowboardingu a Chris má dva týdny k tomu, aby skupinu nešikovných snowboardistů změnil v důstojné soupeře zkušeným lyžařům. A to je ještě netuší, že jeho podlý bratr přizval do svého týmu bývalého olympijského šampióna. Další potíž, kterou musí překonat je Mimi. Chystaný závod jí není příliš po chuti a společně se svým milencem se ho pokouší sabotovat. <>Obrázek nenalezen<> A jako by tohle všechno nestačilo, nastupuje do letoviska bláznivý bezpečností technik Rudy James, který je současně také estrádním umělcem, který se má hostům letoviska postarat o zábavu a spolehlivě vnese zmatek kamkoli se vrtne.


Podobné filmy

Princ a pruďas
(Your Highness) Thadeous a Fabious jsou synové krále Talliouse z království Kňouralovo. St...
dnes 23.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Rosamunde Pilcher: Nejlepší přítelkyně
(Rosamunde Pilcher: Flaschendrehen) Jedna touží po kariéře, druhá po milujícím manželovi a...
zítra 02.00
NAHRAT
ZDARMA
Barrandov
Stará láska nerezaví
(That Old Feeling) Všichni byli na svatbě dokonalí. Kromě nevěstiných rodičů, kteří nemoho...
zítra 05.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 13. 7. 2020 Svátek má Markéta
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz