fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Podobné filmy    

57%
film / krimi, akční, thriller, Francie/Brazílie, , 85 min., od 12 let
Le Choc / Contract In Blood / Shock

Režie: ,
Herci: , , , , , více...

Kdo se jednou zapletl do sítě zločinu, jen těžko uletí.
Christian Morelli, profesionální zabiják, má zabít afrického politika. Úkol odmítá a prchá před zadavateli zakázky. Na útěku potká Claire, do které není těžké se zamilovat, a společně prchají do Tichomoří. Když se po nějaké době vracejí do Paříže, chce Christian skončit se svou profesí. Ale nebude snadné jen tak opustit zločineckou organizaci..
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Není šokující, že Delon v osmdesátých letech hrál v hlouposti. Není šokující, že Deneuve hrála ve zbytečném filmu. Šokem je, že na tohle dal Sarde peníze. A ještě více šokující je, že jsem tuhle ptákovinu dokázala dokoukat do na růžovém obláčíčku se vznášejícího konce, který na štěstí pro diváka smyslů nezbaveného byl pouze němý a tak zaniklo veškeré „ňu, ňu, ňu, ťu, ťu, ťu, šmudliky, šmudliky."
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Šok

Alain Delon ztělesňuje profesionálního zabijáka, který má zabít afrického politika. Vůbec se mu však do toho nechce a prchá před zadavateli úkolu. Zamiluje se na statku do Claire, kterou hraje Catherine Deneveueová, s níž prchá do Tichomoří. Po dokončení své poslední práce v Africe se nájemný vrah Christian Morelli vrací domů do Paříže. Ve svém bytě nachází přítele Michela, kterému oznámí, že hodlá se zabíjením skončit. Michel ho ale varuje: nebude snadné jen tak opustit zločineckou organizaci. Vzápětí se Christian rozchází se svou mladou přítelkyní Matyldou a pak si jde pro poslední peníze. Šéf organizace zvaný Koks ho ale nechce pustit: je nejlepší a on má pro něj další obchod. Christian rezolutně odmítá. Organizace ho ale pronásleduje. Brzy ho navštíví muž, který se představí jako Boro a tvrdí, že je jeho nástupce. Chce zpět peníze a hrozí, že zabije Matyldu. Christian ho zlikviduje a odjíždí na svou novu farmu, kde jsou ještě její bývalí majitelé: krásná Claire Chevalierová a její surový a neurvalý manžel Felix. Christian se Clairy zastane a záhy se stávají milenci. Pak ale na farmu vtrhne skupina teroristů, jejichž velitele Schroedera Christian kdysi na zakázku zastřelil. Jeden z nich chladnokrevně zabije Felixe. Smrt ale hrozí i Christianovi a Claire. Oběma se nakonec podaří vyváznout a odjíždějí spolu do Paříže. Tím ovšem jejich problémy zdaleka nekončí, naopak.


Podobné filmy

Neviditelný
(The Invisible Man) Cecilii se podaří uprchnout z domu, kde žila s násilnickým manželem Ad...
zítra 00.40
Nova Cinema
Tajemství jejich očí
(Secret in Their Eyes) Agent FBI Ray a jeho přítelkyně Jess dostanou za úkol vyšetřit nále...
zítra 02.45
Nova Cinema
Ava: Bez soucitu
(Ava) Ava je nájemná vražedkyně, která pracuje pro organizaci Black Ops, cestuje po celém ...
zítra 04.25
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 30. 5. 2024 Svátek má Ferdinand
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz