fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

57%
film / komedie, science fiction, USA, , 102 min., od 15 let
The Watch
Kinopremiéra v ČR 27.9.2012 v SK 16.8.2012, DVD a Blu-Ray od 31.1.2013 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:08Poslední muži na svém místě.
Jedinou věcí ohrožující poklidný život občanů na předměstí Glenview, je partička čtyř chlapíků, kteří se rozhodli je chránit. Seznamte se se sousedskou hlídkou: občansky zapálený Evan, taťka od rodiny Bob, bourák Franklin a čerstvě rozvedený Jamrcus. Glenview, Ohio.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Může být nějaký film zařazen do žánru komedie, když se u něj zasmějete stejně často, jako při sledování Othella nebo Osvícení? Zjevně ano. Všichni pánové mají za sebou kusy, u kterých šlo o bránice, ale tady jde spíš o nervy. Jedno velké nic, které má zachránit "vtip" s umístěním mozků mimozemšťanů, úzce související s olizováním těchto partií, vedoucí až ke zradě vlastních soukmenovců, kteří hodlali lidstvo svléknout z kůže. Uvažoval někdo nad tím, kolikrát ve filmu zaznělo, že je "převlečených" mezi lidmi plno, a odhaleni byli celí DVA? Hlavně že bylo vykoseno hejno, připomínající mláďata Godzilly. Teď už jen rychle zapomenout...
Všechny komentáře k filmu 18+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sousedská hlídka

Na klidném předměstí středoamerického městečka Glenview se stane zločin. Proto se jeden z jeho nejaktivnějších obyvatel Evan, který své město miluje nade vše, rozhodne založit vlastní domobranu s názvem Sousedská hlídka. Hlídka má na městečko a jeho obyvatele dávat pozor, aby do něj nepronikl žádný nekalý živel. Přidají se k ní i Evanovi tři kamarádi, i když z ne tak ušlechtilých důvodů jako on. Bob chce především uniknout rodinnému stereotypu, chce se bavit a Sousedskou hlídku bere jako dobrou výmluvu jak vypadnout ven s klukama na pivo a pobavit se u hazardních her. Obtloustlého chlapce Franklina vyrazili ze školy a tak se rozhodl, že si splní sen a přidá se k policejnímu sboru. Tam ho ovšem nevzali s vysvětlením, že je vražedným maniakem. A tak chce prostřednictvím Sousedské hlídky všem a především policii dokázat, co v něm je a jakou policie udělala chybu, tím, že ho nevzala do svých řad. Jamarcus se do Glenview právě přistěhoval. Po čtrnácti letech manželství se šťastně rozvedl, čímž získal spoustu volného času a vlastně nemá do čeho píchnout. Do Sousedské hlídky se přidal v naději, že jim jednou zavolá mladá krásná Asiatka a on jí bude muset zachránit a obšťastnit. Většina členů Sousedskou hlídku nebere příliš vážně. Jedině Evan sám sebe vidí jako dokonalý mravní vzor pro společnost. Bohužel jeho okolí tento názor nesdílí a za zády si z něj všichni obyvatelé Glenview utahují. Jednoho dne se ale stane něco, čím jim povedená partička potrhlé domobrany vytře zrak. Při jedné z obhlídek města narazí na odporné emzáky neboli nepěkné mimozemšťany, kteří chtějí zaútočit na naši zemi. A od té chvíle je osud lidstva pouze v rukách neohrožené, nebojácné a nešikovné Sousedské hlídky. To se máme na co těšit.


Podobné filmy

Moderní Popelka
(A Cinderella Story) Studentka Hilary Duff myje podlahy v restauraci a snaží se vyjít se s...
dnes 14.45
Nova
Bravo Girls: Opět v akci
(Bring It On Again) Whittier právě nastoupila na kalifornskou univerzitu a ráda by se stal...
dnes 16.25
Nova Cinema
Muži nestárnou
Věčně mladý Jan Pivec plete hlavu hned třem generacím žen jedné továrnické rodiny... Český...
dnes 16.35
Prima
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 13. 4. 2024 Svátek má Aleš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz