fb  Sdílet
   Informace    Recenze    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

napsáno 7.10.2017 

Recenze

Během 15 let přichází do kin již 6. film se třetím představitelem Spider-Mana, tentokrát ovšem s návazností na svět studia Marvel, což znamená, že se této postavy dočkáme i v řadě dalších snímků.  
 
Není pochyb, že Spider-Man patří mezi nejpopulárnější komiksové postavy. Většího věhlasu dosáhly snad jen postavy z konkurenčního DC Comics, Batman a Superman. Ani tyto dvě postavy však nečelí tak častým restartům a výměně představitelů jako Spider-Man.  
 
Peter Parker (Tom Holland) je v této filmové verzi obyčejným středoškolákem, který žije se svou tetou a přemýšlí co si se svým superschopnostmi počít. Čeká, kdy mu zavolá Tony Stark, aby ho využil pro Avengers, ale telefonát stále nepřichází, a tak se rozhodne najít si uplatnění ve svém okolí.  
 
Do cesty se mu připlete podezřelá skupina „uklizečů po Avengers“. Ta sbírá technologie, které zůstaly po bitvách s různými nepřáteli naší planety a snaží se na tom slušně vydělat prodejem různým kriminálním živlům. Co ostatní hrdiny příliš nezajímá, na tom se rozhodne zapracovat Peter Parker.  
 
Jako každá organizovaná zločinecká skupina, má však i tato svého šéfa, který si nenechá do svého řemesla beztrestně zasahovat. Jeho přezdívka je Vulture (čili Sup), jenž je vynikajícím způsobem ztvárněn Michaelem Keatonem (Beetlejuice, Batman, Birdman). Věřím, že i Vy si ho zařadíte mezi jednoho z nejlépe propracovaných „záporáků“ celého marvelovského vesmíru.  
 
Jedná se o zábavný rodinný komiksový příběh, se sympatickým hlavním hrdinou, milým propojením s ostatními hrdiny od Marvelu a jasným cílením na náctileté diváky. Pokud Vám „náct“ už bylo, předpokládám, že pro Vás bude zajímavější Spider-Man od Sama Raimiho, případně první film od Marca Webba.

moviefan, 7 z 10


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 25. 5. 2020 Svátek má Viola
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz