fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    

44%
drama / komedie, Švédsko/Norsko, , 105 min.
Puss

Režie:
Herci: , , , , , více...

Za dveřmi domu v jedné ze zapadlých stockholmských uliček se skrývá svět neurotických a ambiciózních žen, které se neúspěšně pokoušejí provozovat divadlo, a podivných existencí kolem nich. V temných a zchátralých chodbách se splétají a rozplétají fraškovité příběhy intrik, nevěry, žárlivosti, kleptomanie a jiných lidských slabostí, zatímco se divadlem začíná šířit podivný zápach.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu ,,NĚKDY SE CÍTÍM TAK... OSAMĚLE. NIKDO MI NEROZUMÍ. NIKDO NECHÁPE, JAK JE TO TĚŽKÉ. BYLA JSEM VZHŮRU MINULOU NOC, A DĚLALA JSEM SI STAROSTI O PŘEDSTAVENÍ, STAROSTI O SCÉNÁŘI, O NAŠÍ FINANČNÍ SITUACI. NIKDO NA TO NEMYSLÍ.“..... ///

Tohle je nějakej film pro uchyláky? Nebo milovníky kredenců? Divadelní společnost, který šéfuje Katja, zkouší hru, kterou sama napsala. A dějou se tam divadelní věci! Jsou tu herci, herečky, tahle krade, ta je těhotná, teď sem přišel houmelesák.... TO UŽ SE DNESKA NETOČÍ NORMÁLNÍ KOMEDIE?? Já tyhle filmový ,,kumšty“ nějak špatně ,,nesu“. JSI PATETICKÝ! Ty vole – HODINU PADESÁT!!!! Zklamaná holka ,,při těle“ začíná chlastat...... (to já měl udělat před hodinou a půl). Mimozemský druhy vztahů a vtipe vylez z houmelesáka - spícího v divadle (cítíte to??). Jsem unavenej kecama o hovně. NEMŮŽEŠ STÁLE JEN PŘIJÍMAT, MUSÍŠ TAKÉ DÁVAT! Ty krávo, švédskej Shakespeare! Kredenc to má za sebou (tak odporné a hnusné....). V Norsku mají Anderse Behringa Breivika a Švédi na to jdou filmem. PREJ KOMEDIE??? Tak to pak Troška točí pornáče!!


/// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Německá ,,TROJKA“ se mi zdála zbytečně vtipná. 2.) Moc bych chtěl vidět chlápka, jak čuchá k ženskejm spoďárům (jasně, kdyby našel trencle mohlo bejt hůř...) a holku sedět na záchodě (vono vleže, tam toho moc neudělá...). 3.) Je děsná legrace, když bejvalej upír chodí v županu. 4.) Nevím, ve který asijský knize jsou nejhezčí obrázky. 5.) Thx za titulky ,,MsCrazyWolf“.

/// PŘÍBĚH * HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 10. 12. 2023 Svátek má Julie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz