fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

64%
film / drama, akční, dobrodružný, romantický, science fiction, USA, , 103 min., od 11 let
Star Trek: Insurrection / Star Trek 9
DVD od 14.2.2001 Hollywood

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:16Posádka lodi Enterprise na další nebezpečné misi, tentokrát v boji o místo, které je rájem nabízejícím věčný život.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Pompézna brečka, štúdiovo umelé, zbrane sú lacné makyty, pôsobí to ako jedna zo 400 seriálových epizód. Námetom zaujímavé aj ako majú vplyv omladzujúce účinky na posádku :-).
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Star Trek IX: Vzpoura

obrazek
V pořadí již deváté filmové pokračování slavné série se odehrává na zapadlé planetě Ba'ku, kdesi v mlhovině zvané Vřesoviště. Vědci federace tu studují primitivní ale neobvykle idylickou zemědělskou komunitu. Díky moderní technice zcela nepozorováni, aby nenarušili přirozený vývoj. Mezi vědci je na stáži také android Data, člen posádky kosmické lodi Enterprise, který se však nečekaně vymkne kontrole, zruší maskování, obrátí se proti vědcům a dokonce zaútočí na admirálskou loď. Na místo incidentu přispěchá Enterprise a kapitánu Picardovi se společně s klingonským důstojníkem Worfem podaří po vzdušeném souboji Datu zajmout, dopravit na Enterprise a opravit.
obrazek
Na planetě pak zjistí, že vesničané se úmyslně vzdali technického pokroku v zájmu zachování přirozené harmonie. Kapitán a důstojník La Forge zjistí, že Datovu poruchu způsobilo záření, vycházející z blízkého jezera. Na jeho dně pak objeví velký dopravní koráb, ve kterém je umístěn hologram vesnice. Picard pochopí, že někdo chce vesničany bez jejich vědomí dostat z planety pryč. Vzápětí jsou napadeni strážci pocházející ze zdegenerovaného druhu Son'a. Právě jejich vůdce Ru'afa je iniciátorem celého plánu a jak se záhy ukáže, je do akce zapleten také admirál federace Dougherty, který tvrdí, že jedná na příkaz federace. Picard se od vesničanů dozví, že jejich planeta má zázračný vliv na organismus.
obrazek
Z jejích prstenců vyzařuje metafázní radiace, která regeneruje buňky a vede k tomu, že lidé na planetě nestárnou. A právě toho chce využít federace ve prospěch milionů lidí, přestože je to v rozporu z prvním zákonem federace, o ochraně vývoje každé jednotlivé společnosti ve vesmíru. Picard je odhodlán postavit se proti federaci a hájit vesničany za každou cenu. Zatímco on a jeho druhové začnou s evakuací vesničanů do hor, první důstojník Riker letí s Enterprise na okraj mlhoviny, aby navázal kontakt s galaktickou Radou. Přestože se ho Dougherty pokusí zastavit a napadne Enterprise, Rikerovi se podaří s těžce poškozenou lodí plnit úkol. Mezitím jsou však evakuovaní vesničané napadeni Ru'afou.
obrazek
Většině z nich se podaří najít záchranu v jeskyních, Picard a místní žena Anji, do které se zamiloval, jsou však nejprve při bombardování v jedné z jeskyní zavaleni a poté teleportováni na Ru'afovu loď, kde kapitán Picard musí svést rozhodující boj o budoucnost idylické planety a její komunity.


Podobné filmy

Rezistence
(Insurgent) Z Tris a Čtyřky se během okamžiku stali psanci. Nikde není klid a bezpečno. Az...
dnes 16.05
Nova Cinema
Policajti na baterky
(National Security) Dva vyhození policajti Martin Lawrence a Steve Zahn nesnášejí jeden dr...
dnes 18.25
Nova Cinema
Space Jam: Nový začátek
(Space Jam: A New Legacy aka Space Jam 2) V roce 1998 je mladý LeBron James na basketbalov...
dnes 20.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 22. 9. 2023 Svátek má Darina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz