fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    

76%
akční / dobrodružný / sci-fi / thriller, USA, , 111 min., od 12 let
Star Trek: First Contact / Star Trek 8
DVD od 14.2.2001 Hollywood

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:16Bitva o záchranu budoucnosti začala.
Posádka hvězdné lodi Enterprise, vedená kapitánem Picardem, podnikne bojovou misi do minulosti, přesněji řečeno do 21. století, aby zachránila budoucnost naší planety. Expanzivní civilizace Borg se totiž pokouší zabránit prvnímu kontaktu, ke kterému došlo 4. dubna 2063, aby mohla kolonizovat Zemi, nechráněnou spoluprací s dalšími vesmírnými druhy. Vedle neohrožené posádky Enterprise hrají důležitou roli v příběhu excentrický vynálezce nadsvětelného pohonu Zefram Cochrane a jeho černošská spolupracovnice Lily.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Najpútavejší zo všetkých Next Generation filmov, ale ajtak iba na 3*. Skvelé hlášky "those bionic zombies" :-D. Pekne ukázali kontrast medzi mierne utopickou Star Trek realitou 24. storočia a 21. storočia, keď Zefram povedal, že zostrojil warp drive, aby mal prachy a išiel na ostrov sa obklopiť nahými ženami. A myslel som, že syndróm blikajúcich „sci-fi“ diód definitívne vymrel v 80.rokov - Data s odhaleným skeletom ho však preniesol až do roku 1996, lol. Nepotrebujem vlastniť.

Film som videl 3x.
Všechny komentáře k filmu 13+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Star Trek VIII: První kontakt

Před šesti roky rasa Borgů, napůl organická a napůl kybernetická rasa spojená do jednoho kolektivního vědomí, poprvé zaútočila na svět Federace. V nejstrašnější bitvě všech dob bylo zničeno 39 lodí a zemřelo v nich více než 11 tisíc lidí. To vše částečně i s pomocí kapitána Picarda, kterého několik dní před bitvou Borgové proti jeho vůli násilím asimilovali, začlenili do svého společenství, vložili do něho své kybernetické implantáty a získali jeho vědomosti a zkušenosti. Na rozdíl od těch 11 tisíců lidí se kapitána Picarda podařilo zachránit. Teď se však k Zemi blíži další plavidlo Borgů a kapitán Picard nechce zůstat stranou, protože Borgy nenávidí.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 22. 9. 2023 Svátek má Darina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz