fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

78% 881 hlasů
drama / komedie, USA, , 88 min., od 10 let
The Station Agent / The Station Manager

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:37Povolání z titulu filmu odkazuje k ranému období americké železnice a kdysi patřilo přednostovi stanice a výpravčímu v jedné osobě, jenž zároveň provozoval v téže budově i obchod či holičství. Třicátník Fin McBride je samotář a nade vše miluje vlaky. Kdysi dávno se dobrovolně izoloval od okolí, které, zdá se, zajímá pouze jeho trpasličí vzrůst. Ovšem jen do okamžiku, kdy Finovi zcela změní život nečekané dědictví v podobě mechem obrostlé budovy léta nepoužívané železniční zastávky na newjerseyském venkově. Finův svět osamělých procházek a čekání na projíždějící vlaky, tak vzdálený povaze titulního zaměstnání, "naruší" hned dva noví lidé, upovídaný majitel pojízdné kavárny Joe a roztržitá malířka Olivie. O tom, že "samota je snesitelnější, když jsou na ni tři", vypráví se suchým humorem a neokázalou citlivostí jeden z divácky nejúspěšnějších nezávislých snímků roku 2003.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Malý veľký film v ktorom sa skrýva ľudskosť a " obyčajné " ľudské bytie...kto môže povedať o sebe,že " malý " alebo kto je " veľký ".....vynikajúci Peter Dinklage.
Všechny komentáře k filmu 12+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

O tvůrci

Tom McCarthy
Narozen roku 1969. Začínal na počátku 90. let jako herec v celé řadě snímků určených pro kina i televizi. Je spoluautorem několika divadelních her (The Napoleonade, The Killing Act). Snímek Station Agent je McCarthyho režijním debutem.


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 11. 5. 2021 Svátek má Svatava
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz