fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

41% 298 hlasů
film / akční, válečný, USA, , 95 min., od 15 let
Shadow Man
DVD od 1.11.2006 Bonton

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:15Steven Seagal se představuje v hlavní roli thrilleru, který vám rozpumpuje krev. Bývalý agent CIA musí rozmotat nebezpečnou síť mezinárodní špionáže, aby zachránil svou dceru a zabránil cestě vražedného viru do rukou nepřítele! Když falešní agenti CIA propašují smrtící virus za hranice Spojených států a jako kurýra zneužijí bývalého zpravodajského důstojníka Jacka Fostera, nikdo z nich ještě neví, jaký běs rozpoutávají! Jack, aniž by tušil o plánu, do kterého se zapletl, bere svou dceru na dovolenou do Evropy, kde ji však unáší záhadný cizí agent. Aby svou dceru zachránil a dopadnul její únosce, musí se Jack vydat do temného světa mezinárodních špionů, kde na nepřítele narazíte na každém rohu, a kde po vás mohou zničehonic jít i přátelé!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Další ´Segalovka´ své doby kdy se po počátečních titulcích nestačíme pořádně ani rozkoukat a už jsme svědky akce v podobě únosu dítěte (překvapí že jde o dceru hlavní postavy příběhu?), a tím se rozjede mašinérie bývalého agenta CIA a intelektuála (také jak jinak) na poli mezinárodní špionáže, vražedného viru a nejistot kdo je přítel a kdo ne. K tvrdé a zásadní ráně nemá Steven ve své roli Jacka Fostera pořád daleko, ale přeci jen jsem radši když má v ruce bouchačku a střílí po všem co se hýbe. Akční scény jsou na úrovni a bojující Steven se svojí postavou spíše budí úsměv než obdiv. Nezklamal ani jeho typický kožený kabát spolu s automatickým Colt. 45. Snímek určený přímo pro videotrh nemá čím by překvapil či nadchl, ale jako nízkorozpočtový akčňák pro oddych může posloužit dobře.
Všechny komentáře k filmu 5+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Stíny minulosti

Steven Seagal musí zachránit dceru z rukou únosců a zabránit teroristům, aby se zmocnili smrtícího viru. Bývalý agent CIA Jack Foster je vdovec, který se láskyplně stará o osmiletou dceru Amandu. Když se blíží páté výročí úmrtí milované manželky, vezme dceru do Rumunska, odkud žena pocházela. Hned po přistání v Bukurešti však nastražená bomba vyhodí do vzduchu auto tchána George, také agenta CIA, a v následném zmatku je unesena Amanda. Vzápětí se objeví Jackův kolega Harry a Jack brzy pozná, že se musí mít na pozoru nejen před nepřáteli, ale také před bývalými přáteli. Právě Harry, s nímž se léta neviděl, ho vzápětí podrazí. Jack však nebezpečnou situaci zvládne a donutí Harryho k přiznání. Vše se děje kvůli biologické zbrani, viru s příznaky chřipky a rakoviny, který zabije infikovanou osobu během šesti měsíců až jednoho roku a je v těle nezjistitelný. Podle všeho měl virus George, jenž ho chtěl prodat FSB, nové složce KGB, která se domnívá, že George předal vzorec Jackovi. Podle Harryho FSB Amandu nepustí, dokud Jacka nedonutí, aby jim vzorec předal. Jack donutí Harryho ke spolupráci a vydají se na americké velvyslanectví, kde se přes velvyslance Cochrana a rumunské policisty Seaka a Uricha dostane k ženě, v níž Jack pozná únoskyni Anyi. Než však stačí Jack cokoli zjistit, situace se zvrtne a žena unikne. Jakmile se však Jack jednou dostane na stopu, nic ho nezastaví. Vzápětí zjistí, že dokonce i kolegové a přátelé se mohou projevit jako nepřátelé, a pak nezbývá než začít důvěřovat tomu, kdo se na první pohled jeví jako nepřítel. S Anyou, která tvrdí, že dívku unesla, aby ji chránila před komplotem, do něhož jsou zapleteni američtí i ruští agenti stejně jako všeho schopní mafiáni, se pokusí překazit obchod se smrtícím virem. Potom je však Amanda, kterou se Anya snažila ukrýt na bezpečném místě, padouchy vypátrána a skutečně unesena.


Podobné filmy

Bojovník silnic
(Mad Max 2) Svět zpustošily války dvou silných kmenů, nastal holý boj o přežití a zbytky z...
dnes 22.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Kontraband
(Contraband) Spořádaný otec rodiny Chris Farraday, který se kdysi pohyboval za hranou záko...
zítra 00.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Bojové nasazení
(Heartbreak Ridge) Válečný veterán Clint Eastwood je kvůli problémům s alkoholem a rvačkám...
zítra 02.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 25. 2. 2020 Svátek má Liliana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz