fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

72% 21 hlasů
komedie, Československo, , 98 min., černobílý

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:54Studenti se mají! Majitelka penzionu slečna Klatovská o ně pečuje jako o vlastní děti!
Oddychová sentimentální komedie o malém studentském penzionu, jehož svérázná a rázná majitelka slečna Klatovská mateřsky pečuje o všechny své nájemníky, nezištně jim pomáhá s jejich problémy a prožívá s nimi všechny jejich úspěchy, studentské lásky i životní zaškobrtnutí. Ať už jsou to potíže propadajícího oktavána Emana s latinou, beznadějná láska chemika Jožky Budila k medičce Magdě Bártové, nebo podvodný prodej vzácného obrazu, do kterého se zaplete medik Mirek Toman.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Studentská máma - přiznám se, že jsem se tento víkend opět dívala na černobílý film ¨pro pamětníky a to byl tento film:-D V hlavní roli studentské mámy je Antonie Nedošinská, která nemá sama vlastní děti , a proto dělá matku studentům. :-D Má privat a je moc krásné, jak se obětuje pro děti studenty, domlouvá jim jako jejich skutečná matka a také děti se ji svěřují se svýma problémama a ona jim vždy ochotně poradí. POkud máte rádi černobílé filmy, určitě doporučuji se podívat.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Studentská máma

obrazek
Bezdětná slečna Marie Klatovská pronajímá svůj dům studentům, o které pak nezištně pečuje, pomáhá jim s jejich problémy a prožívá s nimi všechny jejich úspěchy, studentské lásky i životní zaškobrtnutí. Sama v mládí prožila velkou studentskou lásku, její snoubenec však tragicky zahynul, a to navždy změnilo její život. A tak za pomoci správce domu, vysloužilého železničáře Čeňka Přibyla, poskytuje po dobu studia několika chudým studentům domov. Právě tu bydlí filozofka Irča Vítková, medička Magda Bártová a nově přichází farmaceutka Dáša Kučerová. Vedle dívek tu bydlí také chlapci. Chemik Jožka Budil, který veškeré své peníze posílá nemocné matce a beznadějně miluje Magdu Bártovou, medik Mirek Toman, který se zase velmi líbí Dáše, konzervatorista Zdeněk Vilím, ze kterého ovšem chce mít jeho otec diplomata a oktaván Eman Kosárek, který se trápí s latinou a kdo ví jak by to s ním dopadlo, nebýt rázného zásahu slečny Klatovské, která se za něj velmi rázně přimluví u jeho profesora a zabrání jeho propadnutí. Další potíží, kterou musí svérázná studentská máma tentokrát společně s ostatními vyřešit, je Tomanovo zapletení se do podvodného prodeje vzácného obrazu.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 29. 5. 2020 Svátek má Maxmilián
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz