fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

46% 986 hlasů
film / komedie, akční, USA, , 87 min., od 12 let
Stop! Or My Mom Will Shoot

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize so. 11.12. FOX Movies (hr) 14.25, st. 15.12. ZDFneo 04.00Ukázka
00:24


Americká krimi komedie o tvrdém poldovi a jeho nečekaných potížích ze svéráznou matkou.
Matka Estelle Getty přijíždí na návštěvu za svým synem Sylvestrem Stallonem, drsným detektivem. Brzy se mu však začne plést do života, ale co je nejhorší - i do jeho nebezpečné práce.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Poslouchejte Gotta. Asi jsem úplně pitomej (tedy určitě, ne asi-abyschb předběhl následné komentáře.) Chcete Stallona jako akčního hrdinu? Koukejte na akční filmy (to samé platí pro Arnolda). Kdo miluje Rockyho, tomu ani ve dvacátém pokračování nebude Sly vadit (anebo ve třicátém Rambovi). Ale každý akční herec, který si sám ze sebe dokáže udělat srandu, zaslouží uznání, ať už to dopadne jakkoliv. A zrovna Stalloone, který dookáže sundat vrtulník tankem, nebo ve 40ceti vyhrávat pěstní souboje, mě právě zaujal filmy jako je tento. Nebo Oscarem. A co Demolition Man?Když už máte v úmyslu kritizovat "akčního hrdinu". A proč každý zná jen a pouze Ramba (jedině první díl měl smysl) a Rockyho (což je obdobné)? Stalllone natočil podstatně víc a lepších "akčňáků" (D-Tox; Sejměte Cartera; Cliffhanger; Nájemní vrazi; Specialista...), ale pro všechny bude jen Rambo a Rocky?A co třeba Formule? Nikdy nebude žádný z filmů dokonalý, ale někdy se k tomu může blížit. Třeba datem vzniku. Tango a Cash by asi dneska také nenatočil, a jaké to mělo úspěchy. Pánové a Dámy - filmy se točí pro diváky, nikoliv pro kritiky. A každý, kdo tady napsal komentář, to viděl. Možná to vidět nemusí podruhé. Ale alespoň jednou to viděl do konce, což samo o sobě hovoří ve prospěch filmu a Stallona. (tedy všichni, až na Martina 7414. Tento traktorista, jehož životním cílem je pozorování převáženého materiálu a pochopení chemických procesů hnoje-o fyzikálních nevím; mlátíte někdo do hnoje kladivem?; by si měl vyhledat ranné začátky Stalloneho v pornu - dostatečně akční a zcela, skutečně zcela hnojovité.Koneckonců jako Rambo 24, nebo Rocky 14). Když to shrnu - na předávání cen filmovou akademií to není. Existují možná i lidé, kteří se na to podívají i potřetí, počtvrté. Ale neodrazujme ty, kteří to ještě neviděli. Nenáročná zábava na večer? Proč ne!
Všechny komentáře k filmu 28+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Stůj, nebo maminka vystřelí!

obrazek
Jisté přísloví říká "Bůh nemůže být všude, proto stvořil matky" a tvrdý losangeleský polda Joe Bomowski velmi záhy pochopí jeho plný význam. Jeho matka Tutti se totiž jednoho dne rozhodne syna navštívit a trochu mu provětrat život. Joe moc dobře věděl proč pět let vytrvale odmítal její návštěvu. Už když energická stará dáma vystupuje z letadla, baví všechny okolo historkami ze synova dětství a to zdaleka není poslední ostuda, kterou musí Joe překousnout ještě než dorazí domu. Lepší to není ani v Joeově bytě. Matka se okamžitě pustí do úklidu a teprve když synovi s nádobím důkladně vydrhne a odmastí také služební pistoli, dojde mu trpělivost. Když rozzlobeně odejde do práce, vydá se Tutti do města, aby synovi koupila novou pistoli.
obrazek
V obchodě sice neuspěje, ale zato narazí na překupníka Mitchella, který jí ochotně nabídne své zboží. Během obchodu však dojde k přestřelce s konkurenčním gangem a Tutti se vydá na policejní stanici, aby svědčila. To pro Joea těžká rána, protože matka nejenže musí zůstat kvůli svědectví ve městě déle než čekal, ale navíc se mu začne plést nejen do soukromého života, zejména jeho vztahu s kolegyní Gwen, ale také do práce. Dobře míněnou snahou neustále ho ochraňovat a pomáhat mu jako by byl malý chlapec působí stále více komplikací. A když se začne motat také kolem případu překupníků se zbraněmi, který Joe vyšetřuje, začíná jít opravdu o život.


Podobné filmy

Carmen
Žárlivost je strašná věc! Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři (1981). Hrají: L. Frej, kter...
dnes 09.05
ČT1
Hamouni
(Greedy) Kirk Douglas, bohatý a starý strýček, poznává pravou tvář svých příbuzných poté, ...
dnes 12.20
Nova Cinema
Nesmrtelný
(Selfless) Průmyslového magnáta přiměje nevyléčitelná nemoc podstoupit radikální lékařský ...
dnes 14.25
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 4. 12. 2021 Svátek má Barbora
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz