fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

51% 516 hlasů
film / komedie, USA, , 102 min., od 12 let
Bring It On: Fight to the Finish

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:43Lina Cruzová je tvrdá, bystrá latinskoamerická roztleskávačka z východního L.A., která přestoupí do noblesní střední školy v západním Los Angeles poté, co si její ovdovělá matka vezme bohatého muže a Lina se ocitne nejen jako ryba na suchu v neznámém prostředí na nové střední škole, ale musí se také postavit Avery, snobské a ultrasoutěživé all-star kapitánce roztleskávaček, aby se kvalifikovala na místo ve svém novém týmu roztleskávaček s pomocí její nové chráněné nevlastní sestry Skylar a jejích bývalých spoluroztleskávaček, které si zavolá na pomoc.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu je to úžastný film...vydela som dve predchádzajúce filmy Bravo Girls ....a tento sa mi páčil nejviac... má to pekný dej a proste všetko sú tu pekný herci.... ale najviac asi som bola sklamana že tu bolo malo tanečných kúskov... čakala som že to bude trošku lepšie čo sa týka tanečnej akrobácie... ale inač som spokojna,... bolo to super a odporučam pozriet to aj ostatným :-) :-) :-) ešte raz je to super film.... ako už bolo spomenute pod mojím komentárom tak herecké obsadenie je čoraz lepšie :-) :-) :-) POZRITE SI TO..... STOJI TO ZA TO :-) :-) :-)
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Bravo Girls: Bojovat až do konce

Lina je vytrvalá, bystrá roztleskávačka z východního Los Angeles, kde na tamní střední škole excelovala v roztleskávání. Byla nejoblíbenější, nejuctívanější a nejhezčí dívkou na škole. Zároveň byla kapitánkou roztleskávaček. Její matka Isabel se vdala za velmi bohatého muže a ona se s nimi musí odstěhovat do nového místa, kde přestupuje z obyčejné státní školy do luxusní školy v západním Los Angeles. Lina se náhle ocitá v úplně jiném prostředí, než na jaké byla zvyklá. Je na nule, nikdo ji nezná ani neuctívá a ještě navíc musí čelit i Avery - snobské a přehnaně soutěživé hvězdě, kapitánce roztleskávaček. Aby se kvalifikovala do týmu a stala se znovu populární i zde, musí pomoci i její nová nevlastní sestra Skylar a její bývalé kolegyně a kamarádky z roztleskávačského týmu z východního Los Angeles. Při snaze dostat se zpět na vrchol objeví nového člena rodiny - Skylar. Vznikne mezi nimi pouto jako mezi pravými sestrami a také kamarádkami.


Podobné filmy

Hon za svobodou
(Chasing Liberty) Anně je osmnáct a právě jí zase překazili rande s klukem, který se jí lí...
dnes 11.25
Nova Cinema
Zítra vstanu a opařím se čajem
V Praze byl zahájen provoz netradiční cestovní kanceláře, která pořádá zájezdy do minulost...
dnes 16.20
Nova Cinema
Šest dní, sedm nocí
(Six Days Seven Nights) Bouře přinutila Anne Heche a Harrisona Forda přistát na pustém ost...
dnes 20.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 10. 5. 2021 Svátek má Blažena
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz