fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Videoarchiv    Podobné filmy    

35% 59 hlasů
film / drama, USA,
Christmas Twister

Režie:
Herci: , , , , , více...


ArchivKdyž se během Vánoc v Texasu zhoršuje počasí a přicházejí masivní bouře, meteorolog Ethan Walker musí přesvědčit skeptiky v čele s manželkou Addison, která je televizní reportérkou o blížícím se nebezpečí. Jelikož je expert na počasí a věnuje se problému globálního oteplování musí zasáhnout aby ochránil svou rodinu.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Snímek scenáristicky příliš jednoduchý, plný nelogičností a hloupostí. Je použita známá šablona, ale zcela bez rozmyslu. PC efekty, jak jinak, kvalitou neoplývají a bijí do očí. Dramatické scény jsou vyvolány uměle a zcela zbytečně. Dějovým vývojem mnohé na sebe ani nenavazují. No, je vidět, že SyFy a Asylum mají v tvorbě katastrofických superlevných televizních filmů velikou konkurenci.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Supertornádo

Ethan pracuje ve středisku pro výzkum tornád. Kvůli blížícímu se nebezpečí je brzy ráno povolán do práce. Rozloučí se tedy s rodinou a odjede. Jeho žena Addison je hlasatelkou počasí v místní televizi. Počasí s ní hlásí Logan, který ji přesvědčuje, aby s ním odešla do větší televize. Dcera Ethana a AddisonKaitlyn veze svého bratra Maxe do školy. Sama do ní ale nejde a radši vyrazí s kamarádkou do obchodu. Je 23. prosince a všichni se připravují na Vánoce. Ethan zjistí, že hrozí nebezpečí vzniku silných tornád, a volá to své ženě. Ta mu ale nevěří, jelikož už se dříve dramaticky zmýlil. Logan to také odmítne, a tak hlásí, že bude hezky. Když pak všichni zjistí, že u jedné vesničky se objevilo silné tornádo, začne mu Addison věřit. Ethan jede vyzvednout Maxe do školy. Tam zjistí, že jeho dcera šla za školu, a napadne ho, že může být v obchodním domě, tak jí zavolá. Kaitlyn tam je, ale tornádo mezitím dorazilo k obchodnímu centru a lidé jsou evakuováni do krytu. Tam všichni přečkají a poté se Kaitlyn setká s otcem. Max se ale v troskách obchodu ztratil. Nakonec ho Ethan najde zavaleného a z trosek vytáhne. Naštěstí se mu nic nestalo. Ethanovi pomocníci z výzkumného centra mezitím zjistí, že další tornádo se řítí na město, kde je v televizní stanici Addison.


Podobné filmy

Rodičovství
(Parenthood) V rozvětvené Buckmanově rodině není o domácí trable nouze. Naštěstí zvládnutí...
dnes 17.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Maratónec
(Marathon Man) Dustin Hoffman a Laurence Olivier jsou protivníci na život a na smrt. Ameri...
dnes 21.40
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Jack Reacher: Poslední výstřel
(Jack Reacher) Bývalý vojenský sniper je obviněn ze zastřelení pěti nevinných lidí. Všechn...
dnes 22.25
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 14. 8. 2020 Svátek má Alan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz