fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

65% 769 hlasů
film / komedie, USA, , 110 min., od 12 let
The Secret of My Succe$s / The Secret of My Success

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:29Povedená americká komedie o tom jak se chopit příležitosti, jak zvládnout lásku na pracovišti i o tom jak stihnout nemožné.
Brantley Foster, vzdělaný a talentovaný mladík z Kansasu, vždycky snil o životě v New Yorku. Tam se skutečně dostane, ale poznává, jak je těžké získat tam dobré místo. Nemluvě o navazování známostí s dívkami. Brantley navštíví svého strýčka Howarda Prescotta, bohatého majitele společnosti, který mu nabídne místo v poštovním oddělení. Pro začátek nic moc, ale aspoň něco. V nové práci se Brantley setkává s Christy Willsovou. Brantley je přesvědčen, že jediná cesta, jak Christy získat, je stát se vysoce postaveným mužem. Rozhodne se vystupovat pod jménem Carlton Whitfield, jenže brzy se mu věci vymknou z rukou...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Mila sympaticka romanticka komedia o tom, ako chce chlapec ziskat babu, k tomu sa mu este par veci vymkne spod kontroly . 69 %
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Tajemství mého úspěchu

obrazek
Čerstvý absolvent vysoké školy Brantley Foster se vydává z rodného Kansasu do New Yorku za úspěchem. Jenže firma, u které měl nastoupit, právě zkrachovala a tak se musí hledat jinde. Jenže ať se snaží jakkoli, stále nemůže na žádnou slušnou práci narazit a tak mu nezbývá, než se obrátit na svého hodně vzdáleného strýčka Howarda Prescotta, který řídí gigantickou korporaci. Ten ho zaměstná jako poslíčka v dopisovém oddělení, což však není práce podle Brantleyho představ, takže když se naskytne příležitost, obsadí prázdnou kancelář a začne se vydávat za nového manažera Carltona Whitfielda.
obrazek
Přestože to znamená stíhat roznášku pošty i porady vedení, převlékat se několikrát za den a vyhýbat se Prescottovi i šéfovi dopisního oddělení, Brantley vše poměrně úspěšně zvládá. Dokonce se stačí zaplést se svou tetou Verou a zamilovat se do kolegyně Christy, která se právě pokouší rozejít se svým ženatým milencem, Howardem Prescottem. A navíc se ukazuje, že Brantleyho/Carltonův aktivní přístup a nápady není vždy vítán protože značně komplikují dobře utajené snahy některý manažerů přivést podnik ke krachu a umožnit jeho převzetí konkurencí. A jako by to všechno ještě nestačilo má se Carlton zúčastnit pracovního víkendového setkání v sídle Prescottových, na které je současně pozván také Brantley.


Podobné filmy

Bastardi
(Father Figures) Když se dvouvaječná dvojčata dozví, že jim jeich matka celý život lže o ú...
zítra 02.10
Nova Cinema
Bláznivá runway
(Pushing Tin) John Cusack a Billy Bob Thornton řídí letový provoz v New Yorku. Soupeří spo...
zítra 10.15
Nova Cinema
Stůj, nebo maminka vystřelí
(Stop! Or My Mom Will Shoot) Matka Estelle Getty přijíždí na návštěvu za svým synem Sylves...
zítra 12.40
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 15. 10. 2021 Svátek má Tereza
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz