fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Podobné filmy    

64% 91 hlasů
film / thriller, drama, mysteriózní, Kanada, , 164 min., od 15 let
Sole Survivor

Režie:
Herci: , , , , , více...

Zoufalý novinář pátrá ve dvoudílném thrilleru po tajemných okolnostech leteckého neštěstí, při kterém zahynula jeho žena a dcera...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tento dvoudílný snímek vznikl na motivy románu Davida Koontze.Hlavní hrdina pátrající po skutečné příčině letecké nehody při které přišla o život jeho žena s dcerou se sám ocitne v ohrožení života.Dobrý dojem z filmu kazí druhý díl,který se zvrtne v science-fiction,což nepatří k mým oblíbeným žánrům.Přesto musím ocenit dobré herecké výkony a zpracování knižní předlohy.
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Ten, který přežil

<>Obrázek nenalezen<> Novinář Joe Carpenter ze Seattlu trpí strašlivými nočními můrami, ve kterých stále znovu vidí umírat svou ženu Michelle a svou dceru Ninu při leteckém neštěstí, ke kterému došlo před rokem v Montaně. Jednoho dne spatří na hřbitově u jejich hrobu neznámou ženu, která fotí náhrobní kámen jejich hrobu. Když se jí zeptá, co to dělá, objeví se dva muži a žena se dá na útěk. Druhý den se mu telefonicky ozve žena, která se představí jako Dammy, přítelkyně ženy jménem Rose Tucker, která údajně přežila havárii onoho nešťastného letu. Zdá se to neuvěřitelné, protože podle oficiálních zdrojů letecké neštěstí nikdo nepřežil. Joe se na internu snaží najít veškeré informace o letu 353 a jeho tragickém konci. Narazí přitom na fotografie dvou žen: Barbary Christman, která má na starosti vyšetřován havárie, a Rose Tucker, v níž pozná ženu, kterou potkal u hrobu Michelle a Niny. Joe se pustí do horečného pátrání po příbuzných dalších obětí leteckého neštěstí a jako první objeví ženu jménem Nora Vadance, která v letadle přišla o manžela, a pak rodinu Delmannových, kteří měli mezi obětmi dceru. Jenže když je vyhledá, zjistí, že Nora se před několika dny, krátce poté, kdy mluvila s Rose, zastřelila. Celá situace nabere obrátky, když Joe navštíví Delmannovy. Setká se tus novinářkou Felicitas, dávnou kamarádkou Rose, od níž se dozví, že Rose dlouhé roky pracovala pro Quatermassův institut, který si věnoval výzkumu DNA a tajnému vládnímu projektu. <>Obrázek nenalezen<> A že chtěla tajemství prozradit. Dřív než stačí prozradit víc, promění se náhle rozumná Felicitas v podivně blábolícího vraždícího šílence. Joe o vlásek unikne smrti a při svém útěku pochopí, že pád letadla byl ve skutečnosti sabotáží, jejímž cílem bylo zlikvidovat Rose. Joe se rozhodne odjet do Montany a navštívit Barbaru Christmanovou, na jejíž pozemek se letadlo zřítilo. Barbara zavede Joea na místo tragédie a prozradí mu, že ji FBI fyzickým a psychickým násilím donutil vyprávět oficiální verzi letecké havárie. Skutečnou příčinou havárie totiž nebylo počasí, jak tvrdí oficiální verze, ale, jak prozradila černá skříňka, podivné chování pilota, který vypnul autopilota, inzultoval druhého pilota a za podivného blábolení namířil letoun přímo k zemi. Joe se také dozví, že na místě byla nalezena neporušená řada sedadel a kousek odsud, na farmě Jeffa Ealinga, se krátce po havárii objevila žena s malou holčičkou. Je Joeova žena a dcera naživu, nebo je to jen další mystifikace záhadného příběhu?


Podobné filmy

Scooby-Doo a Batman: Spolu a odvážně
(Scooby-Doo & Batman: The Brave and the Bold) Tajemný zločinec v rudém plášti se chystá ov...
dnes 05.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Kouzelná romance
(Enchanted) Pohádkovou princeznu Amy Adams vyláká zlá královna Susan Sarandon do pasti a k...
dnes 08.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Stíhači Red Tails
(Red Tails) Příběh o amerických pilotech zvaných Tuskegee Airmen odehrávající se za druhé ...
dnes 09.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 28. 9. 2020 Svátek má Václav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz