fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

82%
film / thriller, akční, science fiction, Velká Británie/USA, , 107 min., od 15 let
The Terminator
Kinopremiéra v ČR 14.7.2016, DVD od 1.3.2005 Bonton, Blu-Ray od 3.10.2012 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize út. 10.10. Kabel1 00.40
Kabel1 00.40
Ukázka
03:07Zoufalá žena a její ochránce prchají v legendárním akčním sci-fi thrilleru před zabijáckým androidem vyslaným z budoucnosti.
Dnes již legendární příběh se odehrává v Los Angeles roku 1984, kam je z 21. století vyslán mohutný zabiják, který má jediný úkol. Najít a zabít jistou Sáru Connorovou. Ve stejný okamžik dorazí z budoucnosti další muž, který má pro změnu za úkol ženu chránit. Ukáže se, že zabiják se člověku jen podobá. Ve skutečnosti je to android (robot podobný člověku s uměle vytvořenou tkání), kterého vyslaly stroje, bojující v budoucnosti proti lidem o nadvládu a totální vyhlazení. Vůdcem lidstva se stal neohrožený bojovník John Connor, v roce 1984 ještě nenarozený syn Sáry Connorové, a zabitím jeho matky chtějí stroje zasadit lidstvu rozhodující ránu. Connor vyslal na obranu své matky toho nejlepšího muže - Kyla Reeseho.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Fenomenálne jednoduchý ale originálny príbeh o boji dobra so zlom. Cameron geniálne dokázal natlačiť na 107 minút temnú sci-fi drámu o prenasledovaní naprieč časom. Z filmu dýcha pravá atmosféra osemdesiatych rokov a aj napriek miernemu povrchu kategórie " B " je to rozhodne AAA titul ! Všetko má hlavu a pätu, sympatická dvojica unikajúca pred strojom z budúcnosti má len slabú nádej na prežitie. Napriek tomu, že Cameron ešte nemal v rukáve "nekonečný " rozpočet, dokázal vytrieskať z filmu viac ako maximum. Jediná noc plná brutálnej naháňačky o život nielen jednej čašníčky ale aj boj o budúcnosť ľudstva. Prichádza búrka...áno o pár rokov prerazilo na svet pokračovanie ktoré je asi TOP sci-fi film môjho života. Dokázala to táto temná, chmúrna a poriadne depresívna jednotka. 100 %
Všechny komentáře k filmu 89+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Terminátor

Do Los Angeles je v roce 1984 vyslán z 21. století mohutný zabiják s jediným úkolem - najít a zabít Sáru Connorovou. Téměř ve stejný okamžik dorazí z budoucnosti další muž. Jmenuje se Kyle Reese a má pro změnu ženu chránit. Ukáže se, že zabiják se člověku jen podobá a ve skutečnosti je android (robot podobný člověku, s uměle vytvořenou tkání). Do minulosti ho vyslaly stroje, které pod vedením vzbouřeného počítače Skynet bojují s lidmi o nadvládu a totální vyhlazení. Vůdcem lidstva, které zápasí o přežití, se stal neohrožený bojovník John Connor, v roce 1984 ještě nenarozený syn Sáry Connorové. Jejím zabitím chtějí stroje zabránit jeho zrození, a zasadit tak lidstvu rozhodující ránu. Connor se o plánu dozvěděl a vyslal na matčinu obranu nejlepšího muže, kterého měl. Ten jediný možná dokáže zastavit téměř nezničitelného zabijáka i s pomocí nedokonalých zbraní minulého století. Nebude to však mít snadné. Na rozdíl od stroje, naprogramovaného k zabíjení, je Kyle člověk. Zranitelný, chybující a stále unavenější.


Podobné filmy

Dračí srdce
(DragonHeart aka Dragon Heart) Středověký rytíř Dennis Quaid se rozhodne pomstít svého krá...
dnes 04.35
Nova Cinema
Oheň
(Backdraft) Dva bratři, Kurt Russel a William Baldwin, chicagští hasiči, jsou ve službě ve...
dnes 08.00
Nova Cinema
Což takhle dát si špenát
Vladimír Menšík a Jiří Sovák si na vlastní kůži vyzkoušeli, že špenát v kombinaci s ozářen...
dnes 14.30
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 2. 10. 2023 Svátek má Oliver a Olívie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz