fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

59% 967 hlasů
film / thriller, akční, science fiction, Japonsko/USA, , 95 min.
DVD od 1.1.2003

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:29Americký akční sci-fi film o speciální policejní jednotce, která střeží brány času před zneužitím.
Píše se rok 2004, věda a technika pokročili a není vůbec těžké pohybovat se v čase. Jenže návraty do minulosti jsou zakázané, aby se nimi nemohla ovlivňovat současnost a následně i budoucnost. Jedinou výnimku dostane policajt Max Walker, jehož úlohou je překazit plány nečestného senátora...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Cestování časem se musí hlídat. Co kdyby toho chtěl někdo zneužít. Snímek dle věhlasného komiksu (v Česku dosud nevyšel) je natočen jednoduše a hlavně srozumitelně. Když to porovnáme s českou filmovou komedií na podobné téma 'Zítra vstanu a opařím se čajem' tak víme, jak lehké je se v ději ztratit. Jestli je cestování časem možné či ne, nechme vědcům. Albert Einstein se k této možnosti přikláněl. Snímek využívá popularity Jeana Claudea Van Damma a vytlačuje z něj vše co se dá. Triky a efekty dnes už bohužel budí úsměv. A stále nad tím vším vysí jedna jediná nevysvětlená záhada. Do minulosti cestují v nějakém raketovém kokpitu, který na konci dráhy zmizí. V jiném čase se však objeví bez něj. Kam se poděl? Celé vyznění příběhu je podle zavedené šablony. Hlavní dějovou linkou je hlavně msta. Vše se rozvíjí tak, aby to skončilo ohromnou finálovou akční scénou. Protože jsem komiks nikdy nečetl, nemohu porovnat, ale když vezmu v potaz jiné filmové adaptace komiksů v 90. letech, které své předloze věrní zrovna moc nebyli, je mi jasné, že je to i tento případ. Špatný však není a řekl bych, že ani nijak nestárne. Akční zábavný, tedy pop kornový film, jako každý jiný.
Všechny komentáře k filmu 12+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Timecop

obrazek
Hlavním hrdinou příběhu je odvážný policista Max Walker, který v roce 1994 nastoupil jako člen speciální tajné agentury TEC, která s pomocí vynálezu doktora Kleindasta střeží tok času, před možným zneužitím, jako se to stalo v roce 1863, kdy neznámý zabiják se samopalem přepadl vojenský konvoj zlata pro Konfederaci. Max, stejně jako další jeho kolegové, nekompromisně zasahuje ve chvíli, kdy se někdo pokusí změnit události a tím ohrozí budoucnost. Ani on sám nesmí porušit daná pravidla o "čistotě času", přestože by tak mohl zachránit svou těhotnou manželku, která za podivných okolností zemřela právě v roce 1994. <>Obrázek nenalezen<> Nejobtížnějším případem se pro Maxe stane senátor McComb, který byl jmenován předsedou TECu. Tento bezohledný kariérista se totiž rozhodne zneužít agenturu k tomu, aby získal dostatek finančních prostředků na volební kampaň, která by z něj udělala prezidenta Spojených států. Jediný Max, který si díky cestě časem uvědomuje McCombovy manipulace minulostí, se tak může bezohlednému kariéristovi a vrahovi účinně postavit.


Podobné filmy

Bůh odpouští, já ne!
(Dio perdona... Io no!) O mrtvých jen dobře, ale tenhle křivák zkrátka odmítá zemřít! Jede...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Rocky II
Rockyho sláva po zápase s mistrem světa netrvá dlouho. Neutěšená finanční situace ho donut...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Temný příliv
(Dark Tide) Mořská bioložka Halle Berry zasvětila svůj život zkoumání a pozorování žraloků...
dnes 21.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 10. 7. 2020 Svátek má Libuše/Amálie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz