fb  Sdílet
   Informace    Recenze    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

60%
film / science fiction, akční, dobrodružný, USA, , 149 min., od 12 let
Transformers: Revenge of the Fallen
Kinopremiéra v ČR a SK 25.6.2009, DVD od 11.11.2009 a Blu-Ray od 2.11.2011 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:21Sam Witwicky a Mikaela Banesová se vrací, protože Optimus Prime a Autoboti potřebují pomoc v kolosální bitvě proti Deceptikonům, kteří chtějí zničit Zemi.
Děj se odehrává dva roky po prvním setkání Sama Witwickyho s roboty přicházejícími z planety Cybertron. Je už dospělý, opouští rodný domov a jde studovat na univerzitu. Náladu mu kazí snad jen fakt, že vztah s Michaelou se promění v chození na dálku, protože ona na univerzitní studia nemá peníze. Odloučení naštěstí netrvá dlouho. Sam objeví úlomek artefaktu, o který spolu Autoboti a Deceptikoni tolik bojovali v prvním dílu, a získá z něj drahocenné informace. Pravda o pradávných kořenech Transformerů přiměje Sama smířit se s osudem, opustit akademickou půdu a přidat se k Optimovi Primovi a Bumblebeemu, který se dokáže přetransformovat v nadupaný Chevrolet. Deceptikoni se totiž vrátili na zemi s úmyslem uvěznit Sama, protože zná pravdu o původu Trasformerů. Optimus Prime, který se snaží ochránit lidstvo, založí alianci, která za pomoci armády z celého světa bude bojovat proti nepřátelům v jedinečné bitvě světa...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Puberťák Sam Witwicky (Shia LaBeouf) se už vzpamatoval z prvního setkání s hodnými Autoboty a zlými Deceptikony. Navíc dospěl a začal se připravovat na opuštění rodného hnízda, vstříc bouřlivému vysokoškolskému životu. Náladu mu kazí snad jen fakt, že vztah s rozkošnou Mikaelou (Megan Fox) se promění na chození na dálku, protože ona na univerzitní studia nemá peníze. Odloučení naštěstí netrvá dlouho. Když Sam objeví úlomek matérie, o kterou spolu Autoboti a Deceptikoni tolik bojovali v jedničce, a získá z něj pro obě strany drahocenné informace, začnou po něm jít mechaničtí gauneři z celé galaxie. A že jich tu je. Podle trikových specialistů ze studia ILM se ve filmu objeví kolem šedesáti různých robotů. Sama proto brzy začne pálit univerzitní půda pod nohama a v doprovodu Mikaley, věrného Autobota přezdívaného Bumblebee, který se dokáže přetransformovat v nadupaný Chevrolet, a bohužel i za asistence rodičů, před nimi prchá cestou necestou.
Všechny komentáře k filmu 73+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Recenze

Vezměte autíčko, vymyslete, jak jej přeskládat v ozbrojeného robota, a úspěch je zaručen. Natočte o této hračce akční film pro mládež, a dostanete kasovní megatrhák. Zafunguje tato poučka i podruhé? V podstatě ano, diváci se jen pohrnou, ale výsledek zas až tolik nepotěší.    Od prvního střetu Autobotů se zákeřnými Decepticony uběhly dva roky, během kterých se na Zemi změnilo mnohé. Sam (Shia LaBeouf) dospěl a chystá se na univerzitu, zatímco Optimus Prime (Peter Cullen) a jeho družina spolu se speciálním týmem americké armády čistí planetu od zbytku Decepticonů. Zdánlivá idylka však má své trhliny – Samova přítelkyně Mikaeala (Megan Fox) si školu nemůže dovolit, a tak zbývá páru vztah na dálku, a navíc planetě opět hrozí zkáza. Sam totiž náhodou najde zbytek tajuplné materie, o kterou Decepticoni projevují enormní zájem již od prvního dílu. Vyplašeného mladíka tak začne stíhat nejen čerstvě osvobozený Megatron, ale i jeho Padlý pán s hordou robotů-zabijáků. Cesty za rozluště... Celá recenze
Tma, 7 z 10

Popis filmu Transformers: Pomsta poražených

Sam Witwicky odchází na vysokou školu, kde hodlá v klidu studovat. Znamená to i dočasné odloučení od jeho lásky Mikaely. Jenže v té době se podaří Deceptikonům osvobodit Megatrona z jeho vězení na dně moře a společně s ním na radu vůdce Deceptikonů, pradávného Fallena, začínají svůj boj proti Autobotům a s nimi spojeným lidem. Megatronovi se podaří zničit Optima Prima (vůdce Autobotů) a na radu Fallena pátrá po Samovi a přitom ničí lidská města. Sam se totiž dotknul posledního kousku legendární materie a teď se mu v mozku promítají symboly, které mohou Fallena a jeho bandu dovést k dávnému stroji, kterým vytěží ze Země pro ně potřebný energon (to však znamená zánik našeho Slunce). Sam záhy zjistí, o co Deceptikonům jde (zjistí to od Deceptikona Jet Fira), a vydá se najít matrici, která stroj spouští, dřív než ji najde Megatron. Sama na jeho cestě za matricí doprovází Mikaela, která za ním na kolej dorazila, jeho nový spolubydlící Leo a bývalý výzkumník a agent Simmons..


Podobné filmy

Policajt ze sámošky 2
(Paul Blart: Mall Cop 2) Paul dostane jednoho dne pozvánku na sjezd bezpečnostních pracovn...
dnes 18.10
Nova Cinema
Cesta draka
Bruce Lee přijíždí do Říma, aby pomohl příbuzným v rodinné restauraci. Péct pizzu a vařit ...
dnes 22.00
Prima Cool
Mimzy
(The Last Mimzy) Desetiletý Noah a jeho pětiletá sestřička Emma objeví na pláži zvláštní k...
zítra 18.15
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 29. 2. 2024 Svátek má Horymír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz