fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

71% 158 hlasů
film / romantický, fantasy, Československo, , 84 min.
DVD od 15.10.2007 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:42Pohádka o věrné bratrské lásce, o odvaze a bystrosti, která po mnoha útrapách vítězí nad silami zla.
Královna Země lva se jen těžce smiřuje se ztrátou jediného syna. Na radu děvčete od potulných kejklířů nechá uvařit jedinou rybu, kterou rybáři uloví v královském rybníce. Vodu nechá vypít kobyle, rybí hlavu dá sníst psici, sama sní rybí maso a kosti dá zakopat do zahrady. Po čase se královně narodí dvojčata Jaroslav a Jaromír. V ten den se narodí i dvě stejná hříbata, dvě štěňata a s z kostí v zemi vyrostou dva meče. Malí princové vyrostou za rok jako jiní za sedm let. Když dospějí, zamiluje se Jaromír do tajemného obrazu krásné princezny. Přes zákaz rodičů se vydá princeznu hledat. Najde ji v podivném království démantových skal, ale aby ji získal, musí splnit tři úkoly. Nedokáže to a zkamení. Na královském zámku Jaroslav pozná, že se bratrovi něco zlého stalo a vydá se mu na pomoc.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Královna Země lva se jen těžce smiřuje se ztrátou jediného syna. Na radu děvčete od potulných kejklířů nechá uvařit jedinou rybu, kterou rybáři uloví v královském rybníce. Vodu nechá vypít kobyle, rybí hlavu dá sníst psici, sama sní rybí maso a kosti dá zakopat do zahrady. Po čase se královně narodí dvojčata Jaroslav a Jaromír. V ten den se narodí i dvě stejná hříbata, dvě štěňata a s z kostí v zemi vyrostou dva meče. Malí princové vyrostou za rok jako jiní za sedm let. Když dospějí, zamiluje se Jaromír do tajemného obrazu krásné princezny. Přes zákaz rodičů se vydá princeznu hledat. Najde ji v podivném království démantových skal, ale aby ji získal, musí splnit tři úkoly. Nedokáže to a zkamení. Na královském zámku Jaroslav pozná, že se bratrovi něco zlého stalo a vydá se mu na pomoc.
Všechny komentáře k filmu 23+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Třetí princ

Pohádka o tajemném obrazu, ztraceném bratrovi, dvojčatech a obtížných úkolech. Královna Země lva se jen těžce smiřuje se ztrátou jediného syna. Na radu děvčete, které putuje krajem s potulnými kejklíři, nechá uvařit jedinou rybu, kterou rybáři uloví v královském rybníku. Vodu nechá vypít kobyle, rybí hlavu dá sníst psici, sama sní maso a kosti nechá zakopat v zahradě. Po čase se jí narodí dvojčata Jaroslav a Jaromír. Ve stejný den spatří světlo světa i dvě stejná hříbata, dvě štěňata a z kostí vyrostou dva meče. Malí princové jako by si z oka vypadli, povahově jsou však zcela rozdílní. Vyrostou za rok jako jiní za sedm let, a když dospějí, zamiluje se Jaromír do obrazu tajemné krásné princezny, nalezený ve věži. Přes zákaz rodičů se vydá princeznu hledat a skutečně ji po zdolání mnoha překážet objeví v podivném království démantových skal. Jenže aby ji získal, musí splnit tři úkoly, což nedokáže a zkamení. V ten okamžik na královském zámku Jaroslav pozná, že se bratrovi něco zlého stalo, a okamžitě mu vyráží na pomoc. I na něj čeká dlouhá cesta, hledání a poté setkání s podivně chladnou princeznou. A také jeho čekají tři úkoly. Dokáže si s nimi poradit lépe než bratr? Odhalí tajemství podivného království i jeho poněkud záhadné a chladné princezny? Podaří se mu zachránit bratra?


Podobné filmy

Sedmikráska
(Siebenschön) Chudí vesničané měli dceru tak krásnou jako sedm krásných dívek dohromady. A...
zítra 03.45
Nova
Scooby Doo a kletba 13. ducha
(Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost) Parta uspořádá garážový výprodej věcí, které...
zítra 04.55
Nova Cinema
Sedmikráska
(Siebenschön) Chudí vesničané měli dceru tak krásnou jako sedm krásných dívek dohromady. A...
zítra 09.10
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 3. 7. 2022 Svátek má Radomír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz