fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

71% 474 hlasů
film / akční, dobrodružný, historický, romantický, Španělsko/Panama, , 108 min., od 12 let
The Three Musketeers / Los Cuatro mosqueteros / The Four Musketeers: Milady's Revenge / Rev

Režie:
Herci: , , , , , více...
Jeden za všechny, všichni za jednoho!
Výpravný film Tři mušketýři anglického režiséra Richarda Lestera rozvíjí s lehkým humorem romantický duch slavného románu Alexandra Dumase. Vypráví o dobrodružstvích d´Artagnana a jeho přítele Athose, Porthose a Aramise, o jejich lásce k boji pro boj samotný, o jejich odvaze, s jakou se postaví všemocnému kardinálovi v zájmu ochrany královniny cti. D'Artagnan je zpočátku venkovský neohrabaný mladík, tři mušketýři nejsou uhlazenými hrdiny, ale musí občas použít i lsti, aby se dostali k dobrému jídlu a pití. Se stejnou ironií líčí autor dvůr Ludvíka XIII., kardinála Richelieua, Buckinghamovu lásku ke královně Anně Rakouské i d'Artagnanovu lásku ke krásné Constanci. Působivé šermířské souboje, ukázky jezdeckého umění, bohatá výprava, kamera, těžící z krásy krajiny a především herci zvučných jmen patří ke kladům Lesterova ztvárnění známého námětu.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Jako malá jsem tenhle film prostě zbožňovala. Je prostě skvělý. Hrozně jsem se u něj nasmála a taky jsem byla strašně napjatá. Je to všechno hrozně odlehčeně natočené, s humorem, a je tam i pár dobrých šermířských scén. Tohoto filmu si moc cením, viděla jsem ho několikrát.
Všechny komentáře k filmu 11+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Tři mušketýři 2

<>Obrázek nenalezen<> Jeden za všechny, všichni za jednoho! Tentokrát v jedné z nejznámějších filmových adaptací nesmrtelného dobrodružného románu Alexandra Dumase. Na počátku všeho přijíždí mladý gaskoňský šlechtic d´Artagnan do Paříže, aby se stal šlechticem. Dobře si pamatuje slova svého otce, který jej nabádal, aby vždy věrně sloužil králi Ludvíku XIII., královně Anně a vlasti a nikdy se nezaprodal nenáviděnému kardinálovi Richelieuovi. Přestože kapitánem mušketýrů je rodinný přítel, pan de Tréville, nemůže být d´Artagnana mezi mušketýry přijat, protože se ani nezúčastnil vojenského tažení, ani se jinak nevyznamenal. <>Obrázek nenalezen<> Než se zklamaný a poněkud horkokrevný mladík stačí rozkoukat, podaří se mu urazit tři mušketýry - ješitného Porthose, elegantního Aramise a zádumčivého Athose - a přijmout jejich výzvy na souboj. Když je však na místě konání souboje překvapí kardinálova stráž, přidá se mladík na stranu mušketýrů a stane se jejich přítelem. Se svým sluhou, mazaným Planchetem, se nastěhuje k pekaři Bonacieuxovi, kde se okamžitě zamiluje do pekařovy mladé ženy, krásné Constance, která je královninou švadlenou a důvěrnicí. Při tajném milostném setkání královny a vévody Buckinghama, daruje královna na důkaz své lásky vévodovi náhrdelník se dvanácti diamantovými přívěsky. <>Obrázek nenalezen<> Kardinál, kterému schůzka samozřejmě nezůstala utajena, přesvědčí krále, aby trval na tom, že si královna musí na příští ples vzít svůj diamantový náhrdelník. Je na d'Artagnanovi a jeho přátelích, zda se jim podaří proniknout k vévodovi z Buckinghamu a přinést královně zpět náhrdelník. Což se jim samozřejmě podaří, přestože Mylady dva z diamantů ukradla.


Podobné filmy

Není král jako král
(Emperor's New Groove, The) Domýšlivý a egoistický král Kuzco, je náhle proměněn v lamu. A...
dnes 14.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Princ a já: Královské líbánky
(The Prince and Me III: A Royal Honeymoon) Šest měsíců po svatbě mohou nově korunovaný dán...
dnes 15.05
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Au Pair 2 aneb Pohádka pokračuje
(Au Pair II) Firma miliardáře Olivera Caldwella se připravuje na fůzi s evropskou společno...
dnes 15.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 6. 6. 2020 Svátek má Norbert
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz