fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

52% 665 hlasů
film / drama, akční, science fiction, USA, , 97 min., od 18 let
Universal Soldier: Regeneration
DVD od 20.7.2010 HCE

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:12Znovu postaven, znovu vyzbrojen. Přichází poslední zápas.
Pomocí ukradené přísně tajné technologie teroristé vytvořili další generaci Universálního vojáka - elitního válečníka geneticky změněného na naprogramovatelný stroj na zabíjení. S tímto "Univojákem", který je vede, obsadí ochromený Černobylský jaderný reaktor a hrozí, že vypustí smrtící radioaktivní mrak. Jediný, kdo je může zastavit, je Luc Deveraux, universální voják, který byl vyřazen už před lety. Reaktivován a znovu vycvičen, Deveraux musí vzít útokem dobře vyzbrojenou pevnost. Ale uvnitř najde ne jednoho, ale dva téměř nezničitelné válečníky. Andrew Scott, Deverauxův násilný nepřítel z původního Universálního vojáka, byl tajně znovu postaven a upgradeován. Nyní jsou tito elitní bojovníci připravení a naprogramováni zabíjet; a osud milionů životů visí na vlásku této vysoce akční podívané.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Úspora peněz byla cítit v každým záběru, od Rolanda to hold není:-) Překvapila mě vnímavá hudba, která se postupně vytrácela, což je škoda. Hvězdičku přidávám za ty akční a hlavně bojový scény, ty byly docela na úrovni. Škoda, že Dolph neměl více prostoru. JCVD neoslnil, ani nezklamal. 41%
Všechny komentáře k filmu 14+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Univerzální voják: Znovuzrození

Ruskému premiéru Musajevovi jsou uneseny dospívající děti, syn a dcera. K únosu se přihlásí syn generála Vasilije Topova, který bojoval za osvobození Pesalanu. Topov mladší převzal velení otcovy armády a obsadil s ní černobylskou jadernou elektrárnu. Opuštěné město, které je blízko komplexu elektrárny, je pod jeho kontrolou. Topov nechá obložit reaktor výbušninami. Rozbušky jsou nastavené na 72 hodin a pokud Musajev nesplní Topovovy požadavky, nálože vybuchnou. Takový výbuch by způsobil radioaktivní mrak stokrát silnější než bomby svržené na Japonsko. Topov požaduje okamžité propuštění svých spolubojovníků, 227 politických vězňů, které Rusko zadrželo, a rovněž celkovou nezávislost Pasalanu. Nic jiného pro něj není přijatelné. Kromě bomby vyhrožuje i zabitím premiérových dětí. Topov má ale ještě jednu strašlivou zbraň, tu, která provedla útok a unesla děti: univerzálního vojáka čtvrté generace, který byl stvořen pomocí ukradených informací ze zrušeného amerického vojenského programu... V 60. letech, když se rýsovala studená válka v Asii, začali Američané pracovat na programu Black Tower, nyní nazvaném Program univerzální voják. Jde o vojáka, který je mnohem výkonnější než ten běžný, vojáka, který jedná bez výčitek svědomí a bez váhání. Tento voják byl stvořený ze zmražených lidských těl mrtvých vojáků, po oživení byl vylepšen a naprogramován. Před pěti lety byl program nahrazen programem White Tower, který vedl doktor Robert Colin. White Tower zdokonalil výsledky Black Tower s použitím programu genové terapie, kterou v oblasti klonování vyvinul doktor Colin. Díky němu mohla být univerzálům ještě zkvalitněna DNA. Nový model získal schopnosti smrtícího stroje. Pak ale nová generace univerzálů, neboli NGU, spáchala jistý incident ve vládní budově, při kterém zemřelo 12 lidí. Celý projekt byl zrušen. Došlo však k vloupaní a zmizely všechny materiály a nejnovější poznatky včetně jednoho exempláře... Z vloupání byl podezřelý Colin. Ukáže se, že Colin pokračuje nadále ve výzkumu ve východní Evropě jako nájemný žoldák. Je to on, kdo pomáhá Topovovi. Američané na misi spolupracují s Rusy, protože jenom oni mají zkušenost s univerzálními vojáky. K dispozici mají čtyři univerzální vojáky první generace. Ještě existuje pátý voják Luc Deveraux, ten se ale zapojil do soukromého programu doktorky Flemingové, která mu pomáhá s psychologickou rehabilitací, aby mohl být znovu člověkem. Luc je ale stále agresivní a metoda není plně účinná... Mezitím proběhne záchranná mise. Ta ale skončí fiaskem, vojáci jsou i včetně čtyř univerzálních vojáků pobiti. Teď už mají spojenci jen jedinou naději - Luca, a tak ho tajně unesou. Luc podstoupí několik vyšetření, je mu jasné, že svou podstatu a povahu nezmění, že rehabilitace nezabírá, takže nakonec, i přes odpor doktorky Flemingové, souhlasí, že půjde do akce a nechá si upravit DNA.


Podobné filmy

Král Škorpión
(The Scorpion King) Před pěti tisíci lety pustošily egyptskou zemi hordy divochů z východu...
dnes 16.20
Nova Cinema
Rychlí a zběsilí
(Fast & Furious) Policajt Paul Walker se snaží rozkrýt drogový kartel, jehož členové pašuj...
dnes 20.00
Nova Cinema
Zahradnictví
Rodinný přítel Zatímco její manžel je odsouzen fašistickým režimem do vězení, ona stále v...
dnes 20.10
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 27. 9. 2022 Svátek má Jonáš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz