fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

43% 755 hlasů
film / akční, dobrodružný, science fiction, USA, , 82 min.
Universal Soldier: The Return
DVD od 1.1.2003

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize zítra AXN Digi TV 19.20Ukázka
00:30Jean-Claude Van Damme v explozivním pokračování svého nejúspěšnějšího filmu.
Vietnamský veterán Luc se podílí na testování novodobých universálních vojáků. Megacomputer S.E.T.H. se ale rozhodne, že bude dělat sám na sebe... Postaví se do čela armády zabijáckých Golemů s jediným cílem - učinit z lidského rodu ohrožený druh. Kdo jiný, než jejich bývalý sériový vůdce Luc by jim mohl zatnout jejich elektronický tipec?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Universal Soldier 2 je tragicky scenaristicky vyplach, v ktorom A nesuvisi s B, po B ide hned E ....Emmerich ako reziser je tatam, rezie sa ujal neznamy Mic Rodgers, co sa na filme podpisuje. Vsetko je to korunovane ubohymi a polodementnymi akcnymi scenami. 0 %
Všechny komentáře k filmu 17+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Univerzální voják: Zpět v akci

obrazek
Luc Deveraux je stále součástí projektu Univerzální voják, ve kterém armáda vyrábí z těl zabitých mužů dokonalé, poslušné a téměř nezničitelné vojáky. Také on byl jedním z nich, poté co byl zabit během války ve Vietnamu. Na rozdíl od ostatních si však chybou v programu uchoval vzpomínky na předchozí život a po dramatických událostech prvního filmu se díky vedoucímu vědeckého týmu, doktoru Cotnerovi, vrátil mezi živé. Nyní pracuje na výzkumném programu Univoje (zkratka UNIverální VOJák) a po smrti své ženy se stará o svou malou dcerku Hillary. Když vláda rozhodne o omezení projektu a hlavní počítač programu, nazývaný SETH získá informace o tom, že by mohl být vyřazen z činnosti, rozhodne se postavit proti lidem. Vzbouří se, v noci probudí podchlazené Univoje a ti pod jeho kontrolou obsadí výzkumný ústav.
obrazek
S pomocí bývalého programátora projektu, nyní hackera, Squida pro sebe zajistí speciálně upravené lidské tělo, do něhož unikátní operací přenese svou unikátní paměťovou matrici. K naprosté svobodě potřebuje už jen jediné, během deseti hodin získat speciální kód, kterým by zabránil svému samovolnému vypnutí. Jediným mužem, který kód zná, je však Luc Deveraux, a proto se stává hlavním cílem útoků. Ten pošle svou dcerku pod ochranou kolegyně Maggie do bezpečí a pustí se do boje se vzbouřenými Univoji. Střetne se přitom s reportérkou Erin, která měla v ústavu natáčet běžnou reportáž a dostala se dovnitř dříve, než byla oblast uzavřena. Společně se pokusí pomoci speciálnímu komandu připravit nálože potřebné ke zničení ústavu, střetnou se však v kruté bitvě s Univoji. <>Obrázek nenalezen<> Luc v tu chvíli netuší, že Maggii se sice podařilo jeho dcerku zachránit, že je však vážně zraněna. Ví to však SETH, a aby Luca donutil vydat mu kód, vnikne v čele Univojů do nemocnice a unese Hillary. Zatímco Erin spěchá, aby generálu Radfordovi zabránila v odpálení náloží potřebných ke zničení ústavu, Luc spěchá zachránit svou dcerku, ze které se SETH rozhodl udělat speciální typ Univoje.


Podobné filmy

Croodsovi
(The Croods) Pravěká rodinka Croodsových žije v jeskyni pod ochranou veleopatrného táty Gr...
dnes 05.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Pidilidi
(Borrowers, The) Měří deset centimetrů a žijí poklidně pod podlahou domku rodiny Lenderový...
dnes 15.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Navždy a daleko
(Far and Away) Chudý farmář Tom Cruise se dá dohromady s dcerou bohatého vlastníka půdy Ni...
dnes 17.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 10. 7. 2020 Svátek má Libuše/Amálie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz