fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

60% 1012 hlasů
film / thriller, akční, dobrodružný, komedie, fantasy, hororový, USA, , 109 min., od 12 let
Cirque du Freak: The Vampire's Assistant
Kinopremiéra v SK 4.3.2010, DVD od 10.5.2010 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:22Dobrodružné fantasy bylo natočeno podle knižního bestselleru. Obyčejný teenager navštíví navzdory zákazu Strašidelný cirkus. Trest, který následuje, je velmi nelidský. Stane se upírem a tím i součástí téhle děsivé show složené z pohádkových šílenců, které představují například Salma Hayek a Willem Dafoe. A když se blíží válka mezi upíry a jejich ďábelskými protivníky, je jeho odvaha poslední nadějí lidstva.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Cirque du Freak je kočovná společnost, jejíž členové pocházejí z těch nejtmavších koutů noci... Šestnáctiletý Darren žije svůj nudný, předměstský život a toulá se ulicemi. To se však změní toho dne, kdy se jako divák dostaví na groteskní představení roztodivných a nepředstavitelných stvoření. Darren je očarován světem tak odlišným od toho, ve kterém vyrostl. Dochází k rozhodnutí a nechává se zasvětit jako učedník upíra Lartena Crepsleyho. S jeho nově nabytými schopnostmi se ovšem stává středobodem souboje mezi dvěma znepřátelenými klany nemrtvých. Je pouze na Darrenovi, aby se v prostředí plném sváru utkal ještě se svou temnou podstatou…
Všechny komentáře k filmu 18+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Upírův pomocník

Mladík Darren nikterak nevyniká mezi svými vrstevníky. Chodí do školy, kde má dobré známky, kamarádí se s místním grázlíkem Stevem a se svým okolím nemá problémy. Jednoho dne však před školou najde podivný plakát, který zve na představení bizarní společnosti. Darren se Stevem se i přes zákaz učitelů na představení vypraví. Steve zde velmi rychle zjistí, že obludy, které v představení vystupují, jsou skrytí upíři. Darren, který miluje pavouky, se rozhodne ukrást upírovi Lartenovi jeho pavouka. Darrenovi však pavouk ve škole uteče a pokousá Steva. Ten leží v kómatu v nemocnici a zdá se, že zemře. Darren proto Lartena vyhledá a chce od něj protijed. Ten mu ho dá jen tehdy, když se rozhodne stát upírem. Darren se tedy obětuje, Larten Steva zachrání a Darrenovi zlomí vaz poté, co si spolu vymění krev. Následně ho po pohřbu vykope z hrobu. Darrenova přítomnost však narušuje křehké příměří, které bylo uzavřeno na sto let mezi upíry a upíráči. Upíři pouze sají krev svým obětem, nezabíjejí je však. Upíráči se na oběť vrhnou a při pití krve svou oběť zardousí. Obě skupiny se navzájem nesnášejí a chtějí se zničit. Darren, který teď přebývá u bizarní kočovné společnosti, je na neutrálním místě. Protože i upíráči mají o Darrena zájem, začíná válka. Upíráč Murlaugh se Stevem, který se přidává na stranu upíráčů, napadnou Darrena a Lartena. Naštěstí v boji zvítězí Darren a Larten, společně osvobodí Darrenovy rodiče a sestru s jeho přítelkyní a zabezpečí, že příměří je na dalších sto let zachováno.


Podobné filmy

O život
Řízením osudu zbyde po skončení oslavy na chatě Vojta Kotek sám s Dorotou Nvotovou a pod v...
zítra 00.20
Nova Cinema
Dva bratři
(Two Brothers aka Deux fréres) Lov divoké zvěře již přestává být výnosným obchodem, a tak ...
zítra 03.40
Nova Cinema
Dva lidi v zoo
Rošťácká dvojčata, opička v kuchyni a další hrátky se zvířátky! Česká rodinná komedie (198...
zítra 05.25
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 28. 7. 2021 Svátek má Viktor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz