fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Podobné filmy    

46% 34 hlasů
film / thriller, Kanada/USA, , 88 min.
The Obsession

Režie:
Herci: , , , , , více...

Nový baletní instruktor má rád svou svěřenkyni Eriku. Možná až moc.
Nedlouho rozvedená Deborah Matthewsová je matkou šestnáctileté Eriky, jejíž jedinou životní vášní je balet a jediným snem dostat se na prestižní baletní školu. Protože není obdarována výjimečným talentem, ale je spíš průměrnou tanečnicí, tráví každou volnou chvíli v tanečním sále, kde se snaží připravit na blížící se přijímací zkoušky. Situace se nečekaně zkomplikuje, když její baletní mistr pan Capas, který se snažil připravit ji na zkoušky co nejlépe, náhle a bez rozloučení opustí město, čímž donutí školu přijmout Reeda Haltona. Zdaleka není tak dobrý jako jeho předchůdce, zdá se však, že má o studenty opravdový zájem, tedy alespoň o některé. Přesněji řečeno o Eriku. Seznámí se s její matkou a začne se jí dvořit. Po zklamání, které jí připravil záletný manžel, se Deborah znovu učí důvěřovat mužům. Je přesvědčena, že našla perfektního muže. Je milý, pohledný a má rád i její dceru. Všechno se zdá v pořádku až do okamžiku, kdy je nalezeno v lese nedaleko města tělo zavražděného Cupse a Reed se začíná až podezřele točit kolem Eriky. Deborah začíná tušit, že s ním není všechno v pořádku. Možná není tím, za koho se vydává, a rozhodně není mužem, kterému by měla věřit. Postupně začnou probleskovat náznaky Reedovy temné minulosti, teprve díky drzé Daphne však Deborah pochopí, že se s ní dal Reed dohromady jen proto, aby se dostal k Erice. Okamžitě mu zakáže přibližovat se k ní. Jenže Reeda, který je Erikou doslova posedlý, už nic nedokáže zastavit.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tenhle fiolm je moc upjatý sice fandím Daphne ale v Báječních Lidech byla užásná :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu V zajetí posedlosti

Nový baletní instruktor má rád svou svěřenkyni Eriku. Možná až moc. Nedlouho rozvedená Deborah Matthewsová je matkou šestnáctileté Eriky, jejíž jedinou životní vášní je balet a jediným snem dostat se na prestižní baletní školu. Protože není obdarována výjimečným talentem, tráví každou volnou chvíli v tanečním sále, kde se snaží připravit na blížící se přijímací zkoušky. Situace se zkomplikuje, když její baletní mistr pan Capas náhle a bez rozloučení opustí město, čímž donutí taneční školu přijmout jako náhradu Reeda Haltona. Sice není zdaleka tak dobrý jako jeho předchůdce, zdá se však, že má o studenty opravdový zájem. Tedy alespoň o některé. Přesněji řečeno o Eriku. Seznámí se s její matkou, začne se jí dvořit a Deborah je přesvědčena, že v něm našla perfektního muže. Je milý, pohledný a má rád i její dceru. Vše se zdá v pořádku, dokud není nalezeno v lese nedaleko města tělo zavražděného Cupse, Reed se začíná až podezřele točit kolem Eriky a Deborah začíná tušit, že s ním není všechno v pořádku. Možná není tak úplně tím, za koho se vydává, a rozhodně není mužem, kterému by měla věřit. Postupně začnou probleskovat náznaky Reedovy temné minulosti, teprve díky drzé Daphne však Deborah pochopí, že se s ní dal Reed dohromady jen pro, aby se dostal k Erice. Okamžitě mu zakáže přibližovat se k ní mimo taneční sál. Jenže už je pozdě a Reeda, který je Erikou posedlý, už nic nedokáže zastavit.


Podobné filmy

Rebelka
(Brave) Merida, zkušená lučištnice a impulzivní dcera krále Ferguse a královny Elinor, je ...
dnes 13.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Když se setmí
(After the Sunset) Špičkový zloděj Pierce Brosnan se na popud krásné společnice Salmy Haye...
zítra 00.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Nezvratný osud
(Final Destination) Devon Sawa má předtuchu, že letadlo, kterým má za okamžik letět se svo...
zítra 00.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 28. 10. 2020 Svátek má Státní svátek
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz