fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    

85% 6 hlasů
drama / komedie / rodinný, Kanada,
Eloise at Christmastime

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:56Pomoci lásce dvou mladých lidí a zachránit laskavou starou dámu, to jsou úkoly, které čekají šestiletou dívku v pokračování televizní adaptace slavné dětské knihy.
Neposedná šestiletá Eloise stále bydlí v newyorském hotelu Plaza, kde se o ni stará trpělivá britská chůva, což jak už vědí ti, kdo viděli první film, není nic snadného, protože dívenka chvilku neposedí a spolu se zvířecími kamarády, psem Weeniem a želvou Skipperdee, neustále vyhledává v prostorách hotelu nějaká dobrodružství. Teď se nejvíc těší na mámu, která by měla přijet na dovolenou, zatím však nejvíc času tráví ve společnosti svého oblíbeného hotelového poslíčka Billa, který se pokouší prorazit jako herec a ochotně se účastní her a fantazií, které Eloise vymýšlí. Těsně před Vánoci se vrátí majiteli hotelu jeho odcizená dcera Rachel Peabody, aby se usmířila a představila mu svého snoubence Brookse Olivera. Eloise se od svých přátel z hotelovém personálu dozví, že Rachel byla dřív bláznivě zamilovaná do Billa. A tak se s pomocí své dětské špionážní výbavy rozhodne zjistit co je Brooks vlastně zač. Zjistí, že je to dobrodruh, který si ji chce vzít jen kvůli majetku. Tomu se Eloise navzdory horečným svatebním přípravám rozhodne zabránit a jako malý Amor dát znovu dohromady Rachel s Billem, kteří se ve skutečnosti stále milují.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Neposedná šestiletá Eloise stále bydlí v newyorském hotelu Plaza, kde se o ni stará trpělivá britská chůva, což jak už vědí ti, kdo viděli první film, není nic snadného, protože dívenka chvilku neposedí a spolu se zvířecími kamarády, psem Weeniem a želvou Skipperdee, neustále vyhledává v prostorách hotelu nějaká dobrodružství. Teď se nejvíc těší na mámu, která by měla přijet na dovolenou, zatím však nejvíc času tráví ve společnosti svého oblíbeného hotelového poslíčka Billa, který se pokouší prorazit jako herec a ochotně se účastní her a fantazií, které Eloise vymýšlí. Těsně před Vánoci se vrátí majiteli hotelu jeho odcizená dcera Rachel Peabody, aby se usmířila a představila mu svého snoubence Brookse Olivera. Eloise se od svých přátel z hotelovém personálu dozví, že Rachel byla dřív bláznivě zamilovaná do Billa. A tak se s pomocí své dětské špionážní výbavy rozhodne zjistit co je Brooks vlastně zač. Zjistí, že je to dobrodruh, který si ji chce vzít jen kvůli majetku. Tomu se Eloise navzdory horečným svatebním přípravám rozhodne zabránit a jako malý Amor dát znovu dohromady Rachel s Billem, kteří se ve skutečnosti stále milují.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Vánoce šibalky Eloise / Eloise a Vánoce

<>Obrázek nenalezen<> Neposedná šestiletá Eloise stále bydlí v newyorském hotelu Plaza, kde se o ni stará trpělivá britská chůva, což jak už ví ti, kdo viděli první film, není nic snadného, protože dívenka chvilku neposedí a spolu se zvířecími kamarády, psem Weeniem a želvou Skipperdee, neustále vyhledává v prostorách hotelu nějaká dobrodružství. Teď se nejvíc těší na mámu, která by měla přijet na dovolenou, a přestože se chůva snaží držet její bezmezný entuziasmus na uzdě, podaří dítěti každou chvíli dostat svou otevřeností a zdrcující upřímností do potíží. Například se jí podaří urazit slečnu Prunellu Sticklerovou, která má v hotelu na starosti plánování a organizaci různých akcí a dotknout se podivínské paní Thorntonové, která stejně jako ona patří ke stálým obyvatelům hotelu. Její prostořekost je v bezpečí vlastně jen když je ve společnosti svého oblíbeného hotelového poslíčka Billa, který se pokouší prorazit jako herec a ochotně se účastní her a fantazií, které Eloise vymýšlí. Těsně před vánoci se vrátí majiteli hotelu jeho odcizená dcera Rachel Peabody, aby se usmířila a představila mu svého snoubence Brookse Olivera. Eloise se od svých přátel z hotelovém personálu dozví, že dřív byla Rachel bláznivě zamilovaná do Billa.
obrazek
To je ta pravá příležitost pro Eloise, která se s pomocí svého oblíbeného vánočního dárku, dětské špionážní výbavy, rozhodne zjistit co je vlastně ten Brooks zač. Zjistí, že vemlouvavý muž zdaleka není tak upřímný jak se tváří a ve skutečnosti Rachel nemiluje. Je to dobrodruh, který si ji chce vzít jen kvůli majetku. Tomu se Eloise navzdory horečným svatebním přípravám rozhodne zabránit a jako malý Amor dát znovu dohromady Rachel s Billem, kteří se ve skutečnosti stále milují. Přitom všem se jí také podaří zjistit, že podivínská paní Thorntonová je ve skutečnosti laskavá stará dáma, která v hotelu může bydlet jen díky synovi, který za ni platí účty. Nyní však strádající vdově hrozí, že skončí na ulici a proto se neúnavná Eloise rozhodne, že to tak nenechá a splní sny nejen Rachel a Billovi, ale také paní Thorntonové.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 12. 6. 2021 Svátek má Antonie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz