fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

49%
film / thriller, komedie, krimi, USA, , 88 min., od 11 let
The Big Bounce
DVD od 9.2.2005 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:56Jack Ryan, mladíček, který si libuje v surfování, se do práce příliš nehrne. Chce-li se však dostat na Havaj, musí přijmout nepříliš lákavou nabídku a stát se pomocníkem místního soudce. Brzy odhalí, že rájem na zemi zmítá pěkná banda podvodníků.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Ani po požití několika litrů Gutalaxu by nemohla vzniknout větší s..průjem. Než jsem viděla tyto hýbající se a mluvící obrázky (film tomu odmítám říkat), tvrdila jsem, že Freeman je nejen báječný herec, ale vybírá si i role a v blbostech nehraje. Hraje... Tahleta prasárna je děsná od začátku do konce, scénář (jestli to vůbec nějaký má) načmáral nějaký notorický alkoholik pod vlivem sedativ za hodinu, devadesát minut se Velká rána natáčela, pak zcela náhodně 2 minuty uklízečka vystřihla a šlo to do světa. Velká rána je skutečnou obrovskou ranou mezi oči nebohého diváka, pěstí do nosu vkusu, kopem pod pás i amerického konzumenta filmových snímků. TFUJ!
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Velký podraz / Velká rána

Na Havaji protestují domorodci proti stavbě. Jedním z dělníků je i Jack, který si chce zatím s ostatními zahrát baseball. Jeho předákovi se to nelíbí a po chvíli dohadování ho Jack praští pálkou do hlavy. <>Obrázek nenalezen<> Místní soudce se tím výborně baví a rozhodne se Jacka propustit na svobodu. Všichni chtějí, aby se Jack vrátil na pevninu, ale jemu se nechce. O jeho propuštění se zaslouží také jeho šéf Ray Ritchie, který mu raději pomůže na svobodu, než aby se kolem jeho stavby vířila pozornost.. Jeden z jeho bývalých kolegů a zaměstnanec pana Ritchieho, Frank, za Jackem přijde, že má výborný kšeft. Jackovi se do toho nechce, ale slíbí mu, že se na to podívá. V jednom domě na pláži je party. Jack tam vleze, sebere všechny peněženky, telefony a cennosti a zase v poklidu odejde. Venku se pak rozdělí s kámošem.
obrazek
V restauraci si k Jackovi přisedne soudce. Řekne mu, že má svoje letovisko a že mu vadí Ritchieho způsoby. O pár stolů dál také sedí Bob, poskok Raye Ritchieho, a Rayova milenka Nancy. Soudce Jacka upozorní, že není tak nevinná, jak vypadá, a že už párkrát stála před jeho soudem. Bob požaduje, aby Jack zmizel z ostrova, ale soudce se ho zastane. Nabídne mu práci ve svém letovisku a také bydlení. Jack nemůže z Nancy spustit oči, a když zjistí, že Ray má dům kousek na pláži, vypraví se tam. Nancy je tam sama, a ačkoli Jack vejde bez pozvání, dá se s ním do řeči. Chce po něm, aby si spolu dali zápas v boxu - když vyhraje ona, Jack jí něco ukáže. Když vyhraje on, ona udělá, co Jack bude chtít...
obrazek
Vyhraje Jack. Ukradnou auto a jedou se spolu vykoupat do zálivu. Doplavou k lodi Raye Ritchieho, vlezou si na ni a pokračují v rozhovoru. Nancy mu řekne, že Ray má na své lovecké chatě dvě stě tisíc dolarů na úplatky. Chce je za pomoci Jacka ukrást... Auto, které předtím ukradli, zatím z pláže odtáhla policie. Frank přijde za Jackem, protože potřebuje peníze. Jack mu slíbí, že ho přibere do svého nového kšeftu, a zatím zaučuje Nancy do tajemství zlodějny...


Podobné filmy

Rezistence
(Insurgent) Z Tris a Čtyřky se během okamžiku stali psanci. Nikde není klid a bezpečno. Az...
dnes 11.30
Nova Cinema
Čtyřicítka na krku
(Flirting with Forty) Heather Locklear, rozvedená matka dvou dětí, chce oslavit čtyřicátin...
dnes 12.45
Nova
Space Jam: Nový začátek
(Space Jam: A New Legacy aka Space Jam 2) V roce 1998 je mladý LeBron James na basketbalov...
dnes 13.55
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 23. 9. 2023 Svátek má Berta
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz