fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

71% 1992 hlasů
film / drama, romantický, USA, , 95 min., od 15 let
Cruel Intentions / Sexual Provocation
DVD od 26.5.2008 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:30Hra na svádění má jediné pravidlo. nikdy se nesmíš zamilovat ! Sex, vášeň, zrada a ďábelská sázka o panenskou nevinnost.
Kathryn a Sebastian jsou dva bohatí zhýčkaní teenageři z té nejluxusnější části Manhattanu. A také papíroví sourozenci, protože jejich nechutně bohatí rodiče spolu uzavřeli druhé manželství. Výraz "zlatá mládež" se ani zdaleka nepřibližuje jejich dekadentnímu životnímu stylu. Sebastian poznal všechny krásné dívky z Manhattanu a také Kathryn je na svůj věk neodolatelně zhýralá. O to víc ji rozzuří, když dostane kopačky od svého přítele, který vyměnil její rafinovaný půvab za panenskou nevinnost naivní Cecile. Kathryn proto s bratříčkem uzavře ďábelskou a náležitě pomstychtivou sázku. Pokud playboy Sebastian, kterému ještě nedokázala odolat žádná dívka, připraví Cecile o panenství a navíc dokáže svést další květ andělské nevinnosti Annette, připraví mu nevlastní sestřička noc plnou nadpozemské rozkoše. Pokud Sebastian prohraje, přijde o svého milovaného Jaguara, ročník 56...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Kathryn (Sarah Michelle Gellar) a Sebastian (Ryan Phillippe) jsou dva bohatí zhýčkaní teenageři z té nejluxusnější části Manhattanu. A také papíroví sourozenci, protože jejich nechutně bohatí rodiče spolu uzavřeli manželství. Výraz zlatá mládež se ani zdaleka nepřibližuje jejich dekadentnímu životnímu stylu. Sebastian poznal všechny krásné dívky z Manhattanu a také Kathryn je na svůj věk neskutečně zhýralá. O to víc ji rozzuří, když dostane kopačky od svého přítele, který vyměnil její rafinovaný půvab za panenskou nevinnost naivní Cecile (Selma Blair). Kathryn proto s bratříčkem uzavře ďábelskou a náležitě pomstychtivou sázku. Pokud playboy Sebastian, kterému ještě nedokázala odolat žádná dívka, připraví Cecile o panenství a navíc dokáže svést další květ andělské nevinnosti Annette (Reese Witherspoon), připraví mu nevlastní sestřička noc plnou nadpozemské rozkoše. Pokud Sebastian prohraje, přijde o svého milovaného Jaguara, ročník 56..
Všechny komentáře k filmu 73+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Velmi nebezpečné známosti

obrazek
Pohledný, bohatý, ale cynický mladík Sebastian Valmont bezohledně svedl a opustil řadu dívek. Jeho nevlastní sestra Kathryn Merteuil není o nic lepší než on. Slíbí paní Caldwellové, že se postará o její nezkušenou dceru Cecile, ve skutečnosti však plánuje pomstu svému bývalému milenci Courtu Reynoldsovi, který ji opustil právě kvůli Cecile. Kathryn chce, aby Sebastian dívku svedl a zničil její pověst. Ten má však zcela jiné plány. Hodlá svést sebevědomou a nepřístupnou Annette Hargreve, která v časopise pro dospívající mládež prohlásila, že si chce uchovat panenství až pro toho pravého. Nakonec sourozenci uzavřou sázku.
obrazek
Pokud se Sebastianovi podaří svést Annette do začátku školního roku, bude mu Kathryn jednu noc po vůli, pokud se mu to nepovede, přijde o své milované auto, jaguára z roku 1956. Hned ze začátku Sebastian zjistí, že to nebude mít snadné, protože Annette před ním někdo varoval. Cecile se zamiluje do učitele hry na cello, mladého černocha Ronalda Clifforda a Kathryn dívce slíbí, že jí pomůže lásku naplnit. Sebastian se rafinovaně pokusí svést Annette u bazénu, dívka mu však dá jasně najevo, že nemá šanci. Vyjde najevo, že Sebastiana u dívky pomluvila matka Cecile. Když to mladík řekne své sestře, Kathryn řekne paní Caldwellové o dopisech, které psal její dceři Ronald.
obrazek
Mladý muž je vykázán z domu Caldwellových, Sebastian a Kathryn se však nabídnou, že dvojici pomohou. Naivní Cecile uteče v noci z domu, aby u Sebastiana mohla napsat Ronaldovi dopis. Mladík ji opije a vyzkoušenou metodou bez námahy svede. V té době se mu nečekaně podaří vyvolat první sympatie u Annette, později se ji pokusí znovu rafinovaně svést, když však dívka podlehne, nedokáže ji připravit o panenství. Kathryn pochopí, že se Sebastian do Annette zamiloval. To se však žárlivé a bezohledné dívce nelíbí. Bez váhání proto nevlastního bratra podrazí, což však vede k tragédii.


Podobné filmy

Ve znamení lásky
(The Choice) Seznámení veterináře Travise a studentky Gabby neproběhne nejšťastněji, ale v...
dnes 14.55
Nova
Deník princezny 2: Královské povinnosti
(The Princess Diaries 2: Royal Engagement) Okouzlující princezna Anne Hathaway právě oslav...
dnes 17.10
Nova
Bláznivá dovolená
(National Lampoon´s Vacation) Přes celou Ameriku vyráží povedená rodina do zábavního parku...
dnes 18.10
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 12. 6. 2021 Svátek má Antonie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz