fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

66% 504 hlasů
drama / akční, USA, , 90 min., od 13 let
Animal Factory
DVD od 1.9.2002

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:07Pravidla jsou tvrdá. V sázce je všechno!
Vyfasovat v jednadvaceti pár let naostro za šíření marihuany - to je pořádná noční můra. Když ale Ron vstoupil poprvé do své cely, pochopil, že jeho špatné sny ještě ani pořádně nezačaly. Jeho spolubydlící je populární místní "děvče" a Ron brzy zjistí, že i jeho vlastní mladá kůže představuje pro vyhládlé kriminálníky velké lákadlo. Naštěstí vzbudí brzy zájem místní autority Earla Copana, vězně, který už strávil za mřížemi takovou dobu, že si ani nepamatuje jaké to bylo na svobodě. Pro Earla se mladík stane náhradou za všechno, co nikdy neměl - za rodinu, přátele, syna - a na oplátku Ron získá ochranu i zasvěcení do nelítostných pravidel světa "uvnitř" VĚZNICE.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Ty vole, takovejch JMEN! A takovej vobyčejnej biják... :-( Čekal jsem mnohem, mnohem víc. Míra homosexuality v amerických věznicích zajímavá a k zamyšlení, Earlova čistá "láska" k mladýmu Ronovi - OK, ale jinak? Tady se vlastně vůbec nic nestalo. A to, co se tady stalo, jsme tak nějak dost čekali, protože než se to stalo, tak se tady o tom už předtím mluvilo - neposer Earlovi možnost dostat se ven na podmínku. Dost taky pochybuju o tom, že by neutrpěla Earlova autorita poté, co přiznal city k bažantovi. Dost taky pochybuju o Earlově autoritě jako takové. Na to je podle mě Dafoe fakt trochu moc chcíplej. Ale v lochu jsem nebyl, snad ani nikdy nebudu, takže nevím, co za lidi tam svírají otěže. Třeba by to dal, i když z něj mám pocit, že bych ho zlomil vejpůl malíčkem.
Všechny komentáře k filmu 8+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Věznice

Jednadvacetiletý mladík Ron Decker (Edward Furlong) pochází z lepší rodiny, avšak za šíření marihuany se na několik let dostane do vězení. Rychle pochopí, že kvůli svému mladistvému vzhledu by se v drsném a zvráceném prostředí snadno mohl stát něčí "děvkou". Krátce po nástupu trestu se mu podaří navázat kontakt s vězněm, který má u ostatních kriminálníků i u bacharů největší autoritu, Earlem Copenem (Willem Dafoe). Ten ho přijme za člena svého gangu a poskytne mu tolik potřebnou ochranu. Jenže uniformovaní strážci místního pořádku Rona varují: právě přátelství s Earlem by ho mohlo dostat do situace, které se chtěl co nejvíc vyhnout.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 11. 8. 2020 Svátek má Zuzana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz