fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

38% 347 hlasů
film / thriller, akční, hororový, Velká Británie/Bulharsko, , 96 min., od 13 let
Submerged
DVD od 31.10.2005 SPI

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:12Přístroj ovládající lidskou mysl v rukou podlého vědce a Steven Seagal jako šéf jednotky žoldáků, která ho má v akčním dobrodružství zlikvidovat.
Velitel speciální jednotky žoldáků Cody je povolán k objasnění vraždy velvyslance. FBI, CIA, všechny tajné služby, vrtulníky, ponorky, samopaly, pistole, svaly, to vše je teď v nepřetržité akci, neboť hlavním hrdinou je Steven Seagal.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Nic naplat, jedná se o typickou seagalovku, jakých po roce 2000 vzniklo opravdu hodně. Zběsilá akčnost po celou stopáž se šablonovitým dějem, avšak na úkor plynulosti a hlavně srozumitelnosti jinak velmi jednoduchého příběhu. Režisér Anthony Hickox je však svoji tvorbou znám, dva snímky s ním natočil i Dolph Lundgren, takže nic jiného se snad ani očekávat nedalo. Filmy určené pro video už ale takhle prostě vypadají. Mnohé akční scény jsou vkusné a vcelku i dramatické. Jen tomu kazí dnes už poměrně známý neduh a bystré oko to pozná. Použití Seagalova dubla je místy bohužel až neskutečně okaté.
Všechny komentáře k filmu 11+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Vnitřní nepřítel

obrazek
V Uruguaji dr. Arian Lehder úspěšně experimentuje s technikami vymývání mozku a naprosté kontroly mysli, které uloupil z tajného projektu americké armády, na němž svého času také pracoval. Hodlá vynález prodat tomu, kdo dá nejvíce, a tak není divu, že ho americká vláda označila za hrozbu národní bezpečnosti a vyslala komando, které ho mělo zlikvidovat v jeho laboratoři ukryté pod velkou přehradou. Tým však byl zrazen podlým agentem CIA Fletcherem, takže jeho členové padli do Lehderových rukou a s vymytými mozky se stali jeho poslušnou armádou bez vlastní vůle. Vláda je zoufalá a hledá člověka, který by dokázal Lehdera zastavit. Zdá se, že jediným kandidátem je žoldák Chris Cody, který už jednou Americe pomohl, když poblíž Havaje potopil tanker naplněný výbušninami, které měly posloužit teroristům jako gigantická bomba. Potíž je v tom, že Cody i jeho posádka jsou už deset let za mřížemi, kam je "za odměnu" poslala vláda a OSN, která informacím o teroristickém útoku neuvěřila. Zanedlouho tedy dostane Cody od vlády nabídku.
obrazek
Pokud se mu v čele jeho jednotky podaří zlikvidovat Lehdera, budou všichni propuštěni na svobodu a každému bude navíc vyplaceno sto tisíc dolarů. Cody souhlasí a zanedlouho jde se svými muži do akce. Lstí se mu podaří odhalit zrádného Fletchera a vyhnout se nalíčené pasti. Spojí se s dr. Chappellovou, agentkou pracující pro vládu, a společně s ní připraví a provede útok na podzemní laboratoře. Přes značné ztráty se jednotce podaří zachránit vězně a porazit Lehderovu armádu. Padouch sám však unikne. Netuší, že prchá marně. Chris Cody se nezastaví dokud nesplní úkol a použije k tomu všech dostupných prostředků, ať už je to pěst, pistole, vrtulník nebo uloupená ponorka...


Podobné filmy

Ant-Man
Podvodníček Paul Rudd se jednoho dne rozhodne vykrást trezor bohatého muže, což navždy změ...
dnes 11.25
Nova Cinema
Hunger Games: Vražedná pomsta
(The Hunger Games: Catching Fire) Jennifer Lawrence se po šokujícím vítězství v posledním ...
dnes 20.00
Nova Cinema
Americký ninja 4
(American Ninja 4: The Annihilation) Agenti CIA jsou vysláni do britské pevnosti, aby zde ...
dnes 22.00
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 20. 1. 2022 Svátek má Ilona
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz