fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Fotky    

80%
drama / historický / romantický / válečný, Itálie, , 480 min.
War and Peace

Režie: ,
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:41Píše se rok 1805 a mladinká Nataša Rostovová vstupuje poprvé do kruhů moskevské šlechtické společnosti. Všechno se zdá krásné a nadějné. Bratr Nikolaj, zamilovaný tajně do jejich sestřenice Soni, dobrý přítel Pierre Bezuchov a nádherný ples pořádaný skvělými rodiči, hrabětem a hraběnkou Rostovovými. Jako vždy se tu sešla šlechtická smetánka a mezi nimi i okouzlující kníže Andrej Bolkonskij. Idylu společenské zábavy však naruší zvěst, že Rusko právě vstoupilo do války proti Napoleonovi. Všichni carští důstojníci musí narukovat pod velením generála Kutuzova a jejich ženy a lásky zůstávají doma se svými obavami...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Vlastně mám z tohohle filmu smíšené pocity. Na jednu stranu jsem nadšená. Film má spád a uteče. Herci jsou také výborní. Clémence Poésy a Alessio Boni podle mě podávají skvělý výkon a do rolí mi sedí.
Na druhou stranu mám pořád nutkání srovnávat s knihou. Je tu takový zvláštní rozpor, kdy na jedné straně změní celkem zásadní věci, vynechají několik postav a na straně druhé jsou scény, kdy div necitují úryvky z knížky. Takže shrnutí na závěr? Film rozhodně doporučuji, je zábavný a myslím, že povedený, ale pokud se rozhodnete kouknout se na to místo povinné četby, nedělejte to ;-)
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 5. 10. 2023 Svátek má Eliška
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz