fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

72% 1160 hlasů
komedie, USA, , 120 min., od 12 let
Wag the Dog
DVD od 13.9.2010 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:27Když je prezident pouhé dva týdny před volbami postižen sexuálním skandálem, zkušený poradce z Bílého domu Conrad Brean vytváří s pomocí hollywoodského producenta Stanleyho Motsse fiktivní válečný konflikt, aby od problému odvedl pozornost. Uznávaný režisér Barry Levinson a scénáristé Hilary Henkin s Davidem Mametem uvádějí sžíravý pohled, na americkou politiku a její vztah s médii, v jejichž zajetí se všichni ocitáme.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Moc jsem se těšila na duo Robert De Niro a Dustin Hoffman, což vlastně ve filmu docela funguje, ale co se rozhodně nepovedlo je scénář (je ironií, že zrovna za scénář získal film nominaci na Oscara), který je zdlouhavý, nezajímavý, ukecaný a bohužel kvůli tomu jsem se většinu filmu nudila.
Všechny komentáře k filmu 15+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Vrtěti psem

obrazek
Dva týdny před opakovanými volbami, je president (Michael Belson) obviněn ze sexuálního obtěžování mladičké skautky v Oválné pracovně. Aby rozmáznutí aféry v médiích neohrozilo prezidentovu image, povolává šéfová prezidentského týmu Winifred Amesová (Anne Hecheová) politického konzultanta a "dezinformačního kouzelníka" Conrada Breana (Robert De Niro), budoucího specialistu na záchranu prezidentovi kampaně. Brean navrhne vytvořit neexistující nebezpečí, které by se vzápětí po prezidentovu vítězství opět popřelo - jako například v případě informací o bombardéru B-3. Popření je pak samozřejmě pravdivé, neboť aféra by stejně jako B-3 nikdy neexistovala.

obrazek
Brean navštíví hollywoodského filmového producenta Stanleyho Motsse (Dustin Hoffman) a dá mu za úkol vytvořit vlasteneckou kampaň zaměřenou na válku v Albánii. A ten se dá okamžitě do práce. Motsseův okruh spolupracovníků a členů kreativního týmu tvoří Liz Butskyová (Andrea Martinová), tvořitel trendů Fad King (Denis Leary) a skladatel Johnny Green (Willie Nelson). Kampaň na ovlivnění veřejného mínění se rozjíždí. Písně a symboly jsou přímo z Hollywoodu přejímány CNN stejně jako informace o celém konfliktu. Hvězdou kampaně se stává údajně zachráněný pilot-ve skutečnosti psychotický vojenský vězeň (Woody Harrelson).


O filmu

obrazek
Hollywoodský producent a konzultant politické strany pro mediální politiku z Washingtonu přezdívaný "dezinformační kouzelník" - to jsou každý zvlášť dva dokonalí profesionálové v oboru iluzí. A když se ti dva dají dohromady, přinutí tě věřit čemukoli.
Komedie o pravdě, právu a dalších speciálních efektech. Proč pes vrtí ocasem? Protože pes je chytřejší než ocas. Kdyby byl ocas chytřejší než pes, vrtěl by ocas psem.
Za devětadvacet dní natočil režisér Barry Levison tuto patnácti milionovou politickou a mediální satiru, zadaptovanou Hilary Henkinem (Romeo krvácí) a Davidem Mametem podle novely American Hero od Larry Beinharta.


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 26. 2. 2020 Svátek má Dorota
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz