fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

59% 355 hlasů
drama / komedie, USA, , 118 min., od 12 let
Nothing in Common

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:03Tom Hanks v hlavní roli dramatu, který s komediální nadsázkou vypráví o úspěšném mladém muži, jemuž do života zasáhne rozchod rodičů.
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Vůbec nic společného

obrazek
David Basner je energický mladý muž, který žije v Chicagu a buduje si tu velmi úspěšnou kariéru. Je vedoucím reklamního oddělení, který svého šarmu a schopnosti neobyčejně pohotových odpovědí využívá nejen při jednáních, ale také při svádění krásných žen a naopak, všeho i svého umění svůdce bez ostychu využívá a často také zneužívá k prosazování svých cílů osobních i pracovních. Nejinak je tomu v případě jeho zatím největší zakázky, reklamní kampaně pro leteckou společnost Colonial. Aby dosáhl svého, musí protrpět s despotickým ředitelem letecké společnosti nekonečné chvíle na golfovém hřišti i v divočině při lovu kachen.
obrazek
A součástí jeho plánu je samozřejmě také milostná pletka s jeho sebevědomou dcerou Cheryl Ann Wayneovou, která u Colonialu pracuje jako ředitelka propagačního oddělení. Jednoho dne ho však jako blesk z čistého nebe zasáhne zpráva o rozvodu rodičů, s nimiž se již po léta nestýká. Davidova matka Lorraine se po šestatřiceti letech manželství rozhodla opustit Davidova nevrlého a sobeckého otce Maxe a začít nový život. A jako by to nestačilo, v tutéž dobu přišel Max nejen o manželku, ale také o práci prodavače dětských oděvů. Navíc se oba rodiče na Davida obrátí. Matka u něj hledá podporu pro své rozhodnutí, otec oporu v nelehké životní krizi, kterou navíc zkomplikuje nečekaná těžká nemoc a nutná operace. <>Obrázek nenalezen<> Navíc se David stává jejich nedobrovolným zpovědníkem na téma dlouhé citové a sexuální prázdnoty jejich manželství. David se s překvapivou urputností pokouší najít příčiny konfliktu a poté zachránit ne-li manželství svých rodičů, pak alespoň osobní kontakt s oběma. Jeho kariéra se překvapivě ocitá na vedlejší koleji a úspěšný mladý muž je nucen pod vlivem situace poněkud přehodnotit svůj přístup k životu. Pomůže mu setkání s bývalou spolužačkou a kamarádkou Donnou Mildred Martinovou, která ho i nyní miluje stejně silně jako na střední škole?logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 26. 5. 2020 Svátek má Filip
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz