fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

69% 1237 hlasů
film / thriller, akční, krimi, drama, USA, , 117 min., od 15 let
Patriot Games
Blu-Ray od 6.4.2011 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:27



Politický thriller, který je po filmu Hon na ponorku dalším dobrodružstvím bývalého vojenského experta CIA, námořního důstojníka Jacka Ryana.
Zpočátku to vypadalo, že Ryanova rodina stráví v Anglii poklidnou dovolenou. Pohoda rázem skončí, když je Jack Ryan vtažen do teroristické akce. Ryanovi se sice podaří incident úspěšně překazit, ale nyní je nucen čelit ještě nebezpečnější situaci. Musí totiž ochránit sebe i rodinu, protože se stávají dalším terčem radikální teroristické skupiny.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Průměrný film, který by stál za zhlédnutí, ale museli byste jej 20 min před koncem vypnout. Nesmyslný děj (zajímala by mě kniha), kdy IRA zřejmě ovládá i počasí a do svých plánů zapojí i bouři, kupa klišé a akční scény, ve kterých nechybí ani honičky ve člunech. Vše podstatné napsal Tron.
Všechny komentáře k filmu 15+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Vysoká hra patriotů

<>Obrázek nenalezen<> Na pozvání Královské námořní akademie odjíždí přednášet do Londýna a bere sebou i manželku Cathy a malou dcerku Sally. Před Buckinghamským palácem se Ryanovi stanou svědky teroristického útoku na člena královské rodiny a ministra pro Severní Irsko, lorda Holmese. Jack bleskurychle zasáhne, jednoho teroristu zastřelí a druhý, kterému kolegové ujedou, je zatčen policií. Jack raněný do ramene je převezen do nemocnice. Vyjde najevo, že útok provedla skupina členů IRA, ovšem bez vědomí svých nadřízených, že zatčený muž, Sean Miller, je bratrem zastřeleného teroristy Patricka Millera. Jack zpočátku nechce svědčit u soudu, ale nakonec souhlasí. Je odměněn vysokým britským vyznamenáním a po návratu do Spojených států také vysokým americkým řádem. <>Obrázek nenalezen<> Při převozu do věznice se podaří teroristům pod vedením Kevina O´Donnella osvobodit zatčeného Seana. Jack přesto odmítne nabídku znovu nastoupit u CIA. Netuší, že teroristé právě přistávají v USA. Kevin se chce zmocnit Holmese, který je zde na návštěvě a Sean se chce pomstít. Krátce nato se Jack stane terčem útoku. Podaří se mu ubránit. Chce okamžitě varovat manželku, je však pozdě. Jejich auto se stane obětí útoku a nabourá. Zatímco Cathy vyvázne jen s oděrkami, malá Sally je vážně raněna. Jack přijme Greerovu nabídku a nastoupí u CIA. Pustí se do pátrání po členech Kevinovy skupiny a tvrdě přinutí ke spolupráci i vedení IRA. Odhalí výcvikový tábor v libyjské poušti, který je vzápětí komandem SAS zlikvidován. Jádro skupiny je však ve Spojených státech, kde se chystá přepadnout Jackův dům, kde právě probíhá oslava Jackova vyznamenání.


Podobné filmy

Lego: Liga spravedlivých vs. Legie zkázy
(Lego DC Comics Super Heroes: Justice League - Attack of the Legion of Doom!) Na bezpečnos...
dnes 09.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Láska, děti a touha v srdci
(Liebe, Babys und ein Herzenswunsch) Smrt na porodnické klinice nebývá častá, přesto se to...
dnes 10.55
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Osudové léto 2
(Blue Crush 2) Osmnáctiletá Dana, která je skvělou surfařkou, objeví deník své zemřelé mat...
dnes 11.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 5. 6. 2020 Svátek má Dobroslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz