fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

58% 145 hlasů
film / thriller, akční, USA, , 120 min.
Walker, Texas Ranger: Trial by Fire

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:44Chuck Norris musí najít a ochránit chlapce, který utíká před pomstou vrahů svého otce a očistit nevinně nařčeného kolegu z dvojnásobné vraždy..
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Snůška banalit a klišé přebita neuvěřitelně trapným scénářem, sci-fi souboji a snahou o cool postupy jako v CSI. Ale jako komedie je to parádní.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Walker, Texas Ranger. Falešné obvinění

Ranger Walker s kolegou Francisem Gagem se jedou projet novým vozem. Během jízdy zazní v policejní vysílačce, že došlo k přepadení banky nedaleko od nich. Walker neváhá a okamžitě vyrazí na místo činu. V bance se nachází také jejích další kolega RhettHarper, který se okamžitě chopí své práce. Strhne se velká přestřelka a jeden z lupičů je zastřelen. Byl to syn vůdce bandy. V nedalekém výzkumném ústavu bylo vyvinuto nové naváděcí zařízení k raketám. Při výrobě byl vyroben pouze jeden kus, který odvezla armáda. Pracovník ústavu, který je v týmu vývojářů, se chce obohatit a vyrobí ještě jeden kus, který hodlá prodat Asiatům. Ve zmatku však druhý vyrobený kus omylem schová do kufru svého kolegy a ten s ním zamíří domů. Asiaté chtějí vyrobený kus předat dál a pracovník ústavu jim vysvětlí, že onen výrobek má jeho kolega. Asiaté však nemají pochopení a nemilosrdně ho zabijí. Jeho kolega po příjezdu domů zjistí, co má v kufru, a ihned volá do ústavu. Telefon zvedne jeho nadřízený, vše vyslechne a poté mu sdělí, že kolega, co provedl krádež, byl nalezen mrtev. Zanedlouho ho navštíví Asiaté doma a po dlouhém odporu jeho také zabijí. Netuší však, že si jeho malý syn Jeremy mezitím ononaváděcí zařízení vypůjčil a šel ho prozkoumat ke svému kamarádovi JoshoviWhitleyovi. Na místní policejní stanici zatím řeší série vražd, do kterých je údajně zapleten kolega RhettHarper. Podle všech důkazů je to právě on, kdo vraždil, a detektiv Mike Burton ho proto zatýká pro podezření z vraždy. Případu se jako žalobce ujme Walkerova žena Alex Cahillová, jako pomocník je jí k ruce kolega GarrettEvans. Wallker a Kay Austinová se pouštějí do hledání důkazů, aby dostaliHarpera z vězení. Případ se začíná velmi zamotávat a proplétat s bankovní loupeží, navíc je tu ještě malý Jeremy, který je v nebezpečí života a sám někde v ulicích.


Podobné filmy

Dračí srdce
(DragonHeart aka Dragon Heart) Středověký rytíř Dennis Quaid se rozhodne pomstít svého krá...
dnes 13.55
Nova Cinema
Nákaza
(Contagion) Po celém světe se šíří smrtící, vzduchem přenosný vir, který nemocné zabíjí bě...
dnes 15.50
Nova Cinema
Captain America: První Avenger
(Captain America: The First Avenger) Když začne lidstvo ohrožovat strašlivá síla, pouští s...
dnes 20.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 25. 10. 2021 Svátek má Beáta
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz