fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

58% 1373 hlasů
film / komedie, krimi, USA, , 111 min., od 12 let
Identity Thief
Kinopremiéra v ČR a SK 2.5.2013, DVD a Blu-Ray od 4.9.2013 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:13Co všechno se vám může stát, když vám někdo ukradne totožnost?
Neomezený zdroj peněz umožňuje Dianě život na vysoké noze na předměstí Orlanda. Má to jenom jeden háček: své nákupy financuje platební kartou, která patří muži jménem Sandy Patterson . Sandy, jenž žije na druhé straně Ameriky, má pouhý týden na to, aby podvodnici nalezl, jinak přijde o vše. A věřte, že skutečný Sandy Patterson si nebude brát žádné servítky, aby své jméno očistil.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Buddy movie a road movie v jednom zase trochu jinak. Robustní Diana trpící mindráky, jak je přehlížena, sebere identitu podnikateli ze spořádané rodiny Sandymu a na jeho účet si dopřává radosti a slasti. Když se na to přijde a policie nehodlá nic dělat, rozhodne se Sandy zloděje najít sám a policii předhodit. To se mu samozřejmě povede a celý příběh je pouze o tom, co během cesty zažijí. A to navíc nejde jen o jejich lecjaké eskapády, ale na správný buddy film mají v patách mafiány, kteří chtějí Dianu za každou cenu dostat a to dokonce soupeří i mezi sebou. Ať se to někomu líbí nebo, film je plný elánu, u kterého se dá dobře bavit. Melissa McCarthy v roli Diany se doslova a do písmene vyřádila a je to i dáno tím, že jí Jason Baterman v roli Sandyho výborně nahrává. Ano, i když to od samého začátku vypadá, že hlavní postavou celé této rošády je podnikatel Sandy, není tomu tak. Netrvá dlouho a celou pozornost na sebe strhává Diana. Přirozenost se tu kloubí s trapností a že je celý dějový koncept daleko od reality, jak zní většinová kritika, divákovi chtíce se pouze bavit, to může být úplně jedno. Chtít po bláznivé komedii reálné vyznění není nic jiného než naivita nejvyššího ražení. Snímek ctí jedno nepsané filmové pravidlo. ´Čím více lidí má film oslovit, tím méně kontroverzní musí být dějový hrdina.´ A tady je Diana hodně kontroverzní. Dokonce v tom snad i převyšuje doposud nastavenou laťku dosažené absurdnosti. Takový je to živel. Avšak, stejně jako se ve filmu ´Černí baroni´ (1992) ptá major Terazky vojína Kefalína. Co si kdo představuje pod takovým slovem absurdní? Snímek v rámci popcornové komediální zábavy má vše, co má mít. Ohromnou živost, spoustu humoru, ve kterém se tentokrát hodně tlačí na pilu, správný švih a nějakou tu akci. Takže vypnout mozek, nemyslet na blbosti a jen se bavit. Zatrpklost tu nemá žádné místo.
Všechny komentáře k filmu 17+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Z cizího krev neteče

Sandy Patterson měl život jako ze žurnálu (ukázková rodina, nádherný dům, skvěle našlápnutou kariéru), než při náhodném tankování na pumpě zjistil, že má přečerpaný limit na kartě. Hned na to se mu začal jeho dokonalý svět hroutit jako domeček z karet a vše vyvrcholilo jeho zatčením a obviněním z neuposlechnutí soudního příkazu. Na policejní stanici se sice záhy vysvětlilo, že je v tom Sandy nevinně, protože se stal obětí zlodějky identit, která využila toho, že je jeho křestní jméno oboupohlavní, a začala se za něj vydávat. Jenže tohle zjištění jeho problém neřeší. Pokud má získat svůj život zpátky, musí ženskou, která mu ho ukradla, najít a přivléct do rukou spravedlnosti, po dobrém nebo po zlém. Sandyho čeká dlouhá cesta a na jejím konci jeho Nemesis Diana, která pro něj má připravených ještě pár dalších překvapení a navíc s ním dobrovolně rozhodně nikam nepůjde. Sandy tak bude muset odhodit image slušňáka a začít jednat podle jejích šílených pravidel.


Podobné filmy

Jak se pomstít bejvalce
(Se mi lasci non vale) Vincenzo a Paolo nemají zrovna štěstí v lásce. Jejich přítelkyně ji...
dnes 09.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Santa má bráchu
(Fred Claus) Fred to má v životě těžké, je mladším bratrem Santa Clause a nesnáší ho! Když...
dnes 12.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Křupan
(Loser) Obavy Jasona Biggse ze studia na vysoké škole v New Yorku se naplnily. Nejen, že m...
dnes 14.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 27. 11. 2020 Svátek má Xenie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz