fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

62% 242 hlasů
film / komedie, dobrodružný, fantasy, romantický, USA, , 87 min., od 12 let
Prince Charming

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:05Sukničkářský princ v den svatby s princeznou zhřeší s jinou dívkou. Za trest je zaklet i se svým panošem v žabáka a zachránit je může jen polibek milující ženy.
Bylo nebylo kdysi Království anwynské, v němž žil okouzlující princ Jan a čaroděj-amatér Rodney, toho času princův sluha, jehož služba má vypršet v den Janovy svatby s půvabnou princeznou Gwendolinou, dcerou krále Lothianského. Sňatkem královských potomků tak má být ukončena třicetiletá vzájemná válka a obnoven mír v obou zemích. Jak už to ale v pohádkách bývá, všechno nejde tak hladce, jak se korunované hlavy mezi sebou dohodnou. Princ Anwynský je totiž mladík víc než temperamentní a neodepře si potěšení s neznámým děvčetem ani ve svatební den. Za hanebný čin je poprávu i se svým věrným panošem proměněn v žábu a bude tomu do chvíle, než královského chlípníka na rty krásná dívka z čisté lásky políbí.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Občas vtipná, ale většinou spíš naivně hloupoučká pohádka ala francouzští Návštěvníci. Kde ostatně v nepovedeném pokračování hrála také Christina Applegate a dokonce to bylo ve stejném roce. Takže podobně jako její rutinní postava pěkné miloučké průvodkyně moderní dobou pánům ze starověku, tak rutinní je tahle dětská taškařice se spoustou láskování a šermířského blbnutí. Ale když v tom jsou herci jako Billy Connolly, tak to klidně zkoukne i protřelý divák jako já :-)
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Žabí princ v New Yorku

Kdysi dávno žil v království Anwyn pohádkový princ, který byl známý svou zálibou v zábavě a pohledných veselých dívkách. Starý král se mu rozhodl přistřihnout křídla a oženit ho s lothianskou princeznou, čímž by mimo jiné zastavil nekonečné válčení mezi oběma královstvími. Princi se však do ženění příliš nechtělo. Nejprve se chtěl dosyta vyřádit, a pak hledat opravdovou lásku. Král však byl neoblomný, a tak syna doslova dovlekl do Lothianu, kde již bylo vše připraveno ke svatbě. Na rynku před palácem princ zahlédl pohlednou dívku z lidu a zachránil ji z rukou násilníků, za což mu poděkovala vroucím polibkem. Byli však přistiženi, princ byl obviněn ze znevážení královské dcery a za trest proměněn i se svým panošem Rodneyem v žábu. S tím, že kletba pomine, až dostane polibek z lásky, a trvale zrušena bude až poté, co se najde dívka, která by se za něj provdala. O pět set let později je princ stále žábou a marně čeká na polibek z lásky stejně jako Rodney, který je stále jeho věrný společník. Jednoho dne se připletou do cesty školnímu zájezdu z Ameriky. Než se nadějí, skončí v batohu jednoho ze školáků, a nečekaně se tak ocitnou v New Yorku. Tady je zachrání před smrtí pod koly aut sličná Kate, vozící v bryčce po městě turisty, a dopraví je do parku, kde prince shodou náhod políbí herečka Margo. Princ i Rodney se znovu promění v lidi, jejich problém je však vyřešen pouze zčásti. Princ má třicet dní na to, aby našel Margo, která zmizela neznámo kde, získal její srdce a následně také ruku. Což nebude snadné, protože herečka miluje svého kolegu Hamise.


Podobné filmy

Captain America: První Avenger
(Captain America: The First Avenger) Když začne lidstvo ohrožovat strašlivá síla, pouští s...
dnes 20.00
Nova Cinema
Zítřek nikdy neumírá
(Tomorrow Never Dies) Ziskuchtivý mediální magnát se rozhodl rozpoutat zničením britské lo...
dnes 20.15
Prima Cool
Až tak moc tě nežere
(He's Just Not That Into You) Jedny jsou z Venuše, druzí z Marsu, společně obývají Zemi, a...
zítra 00.30
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 15. 4. 2021 Svátek má Anastazie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz