fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

67% 541 hlasů
film / thriller, drama, romantický, válečný, USA, , 132 min.
Shining Through
DVD od 31.8.2009 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:02Špinážní drama odehrávající se v době druhé světové války, vypráví dramatický příběh ženy, která riskovala život pro milovaného muže a lásku k vlasti.
V roce 1940 přijme Linda Vossová nové místo u pohledného a tajemného šéfa Eda Lelanda. Okamžitě ho začne podezřívat, že je vyzvědač, ale...objeví, že je plukovníkem American Intelligence. Když je jeho spojka v Berlíně zabita, Linda ho přesvědčí, aby ji zapojil do akcí. Ze sekretářky se stane tajná agentka nasazená v nepřátelských řadách a s pomocí jednoho zvěda pronikne až do domácnosti vysoce postaveného nepřátelského důstojníka. Teprve teď začíná opravdová zkouška odvahy, když Linda splní svou misi a musí opustit Německo živá. Film Záblesk, založený na stejnojmenné knižní předloze od Susan Isaac, je dobrodružstvím plným napětí, nebezpečí, ale i romantiky.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Záblesk....možno záblesk zdravého rozumu ? snáď záblesk poctivej filmovej práce ? žiaľ nie..v tejto trápnej fraške bez logiky a nejakej zaujímavej dejovej línii nič také nenájdete.
Všechny komentáře k filmu 11+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Záblesk

<>Obrázek nenalezen<> Jmenuje se Linda Voss, její vášní byly filmy a za války žila v newyorské čtvrti Queens. Uchází se o práci u obchodní firmy a díky své výborné znalosti němčiny získá místo osobní sekretářky Eda Lelanda. Brzy z různých narážek a drobností pochopí, že Ed je ve skutečnosti špión a zanedlouho se z nich stanou milenci. Jejich milostný vztah ukončí útok na Pearl Harbor. Amerika vstoupila do války a Ed, ve skutečnosti plukovník vojenské tajné služby, odlétá do Washingtonu. Rozloučí se s Lindou a nechce, aby na něj čekala. Linda nastoupí do informačního oddělen ministerstva války a pátrá po Edových stopách. Nečekaně se s ním setká na tanečním večírku a po hádce a usmíření, pro něj opět začne pracovat.
obrazek
A když vyjde najevo, že je třeba okamžitě vyslat do Německa člověka, který by nahradil agenta zlikvidovaného nacisty, přihlásí se Linda dobrovolně. Jejím úkolem je zjistit, kde mají Němci základnu pro vývoj a výrobu raket. Přes Švýcarsko se dostane do Německa, kde se spojí s ostatními členy organizace. Seznámí se tu také s přátelskou Margaretou a brzy nastoupí jako kuchařka u gestapáka Dreschera. Hned první jídlo však pokazí a nacista ji vyhodí. Naštěstí si jí všimne jiný důstojník, vdovec Franz Dietrich, který ji nabídne místo opatrovnice svých dětí. Žena zjistí, že Dietrich je ten, kdo má u sebe potřebné dokumenty o tajné základně, neví však, kde je ukrývá. Ed, který se s ní nenápadně setká v autobuse ji žádá, aby odjela. žena však odmítne, protože chce splnit svůj úkol za každou cenu. Dietrich ji začne podezřívat, že pracuje pro Himmlera, ale to už se Lindě podaří zjisti, kde jsou ukryty dokumenty a ofotografovat je. Uteče a hledá pomoc u jednoho z členů organizace, který ji pošle za Margaretou, Linda však zjistí, že ta pracuje pro nacisty a byla to právě ona, kdo udal Lindiny příbuzné, které žena v jejich berlínském úkrytu marně hledala. Margareta ji zraní, ale sama je v následující potyčce Lindou zabita. Druhý den ji Ed najde ukrytou a raněnou v šachtě na špinavé prádlo. Leland převlečený do nacistické uniformy se pokusí převézt zraněnou milenku vlakem do neutrálního Švýcarska. Blízko hranic jsou však odhaleni a Leland se pokusí k hranici prostřílet.


Podobné filmy

42
V roce 1946 se Harisson Ford, majitel baseballového týmu Dodgers, postaví rasovému konzerv...
dnes 06.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Doktor Flastr
(Patch Adams) Robin Williams studuje v pokročilejším věku medicínu, aby mohl v praxi prosa...
dnes 10.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Rocky: Nová krev
(Creed) Adonis je nemanželský syn legendárního boxera Apollo Creeda. Jako chlapec se dosta...
dnes 14.25
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 24. 10. 2020 Svátek má Nina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz