fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

48% 612 hlasů
film / drama, dobrodružný, USA, , 86 min., od 12 let
Free Willy 3: The Rescue
Kinopremiéra v ČR 30.10.1997, DVD od 27.7.2004 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:26Oblíbená kosatka a její kamarád, dospívající chlapec Jesse, se opět setkávají, tentokrát proto, aby se postavili ilegálním velrybářům.
Kosatka Willy se setkává s přítelem Jessem, jenž pomalu dospívá a o prázdninách pracuje na malé výzkumné lodi u pobřeží Tichého oceánu. Willyho a jeho rodinu však ve stejných vodách ohrožuje velrybářská loď, jejíž posádka se zabývá nelegálním lovem. Jesse na svou stranu získá desetiletého velrybářova syna Maxe, který se musí podřizovat tradici rodiny. S pomocí dospělých přátel se chlapcům podaří lovce usvědčit a odevzdat do rukou policie. Max přitom neztratí respekt před svým otcem: jejich rodinné pouto je kupodivu tímto konfliktem vzájemně posíleno.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Kosatka Willy se setkává s přítelem Jessem, jenž pomalu dospívá a o prázdninách pracuje na malé výzkumné lodi u pobřeží Tichého oceánu. Willyho a jeho rodinu však ve stejných vodách ohrožuje velrybářská loď, jejíž posádka se zabývá nelegálním lovem. Jesse na svou stranu získá desetiletého velrybářova syna Maxe, který se musí podřizovat tradici rodiny. S pomocí dospělých přátel se chlapcům podaří lovce usvědčit a odevzdat do rukou policie. Max přitom neztratí respekt před svým otcem: jejich rodinné pouto je kupodivu tímto konfliktem vzájemně posíleno. :thumbsup:
Všechny komentáře k filmu 13+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Zachraňte Willyho 3

<>Obrázek nenalezen<> Jesse už má sedmnáct a společně s indiánem Randolphem pracuje na malé výzkumné lodi Noah, s jejíž pomocí vědkyně Drew Halbert zkoumá důvody klesajícího počtu velryb. Ve stejnou dobu se desetiletý Max Wesley poprvé vydává se svým otcem rybářem Johnem, majitelem lodi Botany Bay, na lov velryb. Krvavá jatka se mu však nelíbí a při útoku zraněné kosatky, kterou je Willy, spadne do moře. Willy mu však neublíží a později se dokonce zdá, že se s ním pokouší komunikovat. Zatímco Jesse ošetří kosatce zranění způsobené harpunou, zjistí Max, že otec zásobuje velrybím masem černý trh. <>Obrázek nenalezen<> A když ho velrybáři nutí po kosatce vystřelit, záměrně mine. Velrybáři ukryjí harpuny, když se objeví loď Noah vedená kapitánem Drakem, Jesse však pochopí pravdu. Drake odmítne nahlásit podezřelou loď policii, protože nemá žádné důkazy. Jesse se seznámí s Maxem a pochopí, co se v chlapci odehrává, zaveze ho do zátoky za kosatkami, vypráví mu o velrybách a nechá ho, aby si hrál s Willym, který si malého chlapce oblíbí. Situace se dramaticky vyhrotí ve chvíli, kdy si velrybáři pořídí hydrofon a podobně jako Jesse k sobě chtějí kytovce přilákat během nočního lovu. <>Obrázek nenalezen<> A když kapitán Drake odmítne velrybáře sledovat, vyplují Randolph, Jesse a Drew bez něj. Max se zoufale pokouší zabránit dalšímu masakru a když se mu zdá, že je vše marné, skočí do vody mezi kosatky, aby zabránil jejich harpunování. Otec ho sice z vody vytáhne, ale to už dorazí Jesse a jeho přátelé. Na moři se schyluje k dramatickému střetu.


Podobné filmy

Rogue One: Star Wars Story
Po založení Galaktického impéria se skupina netradičních hrdinů, vedených odvážnou Jyn Ers...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna
(The Librarian: Return to King Solomon's Mines) Dobrodruh Flynn Carsen bude mít znovu v ru...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
MI-5: Vyšší dobro
(Spooks: The Greater Good) Když je lež vaším denním chlebem, komu pak můžete věřit? Britsk...
dnes 21.40
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 24. 10. 2020 Svátek má Nina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz