fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Fotky    Podobné filmy    

56% 870 hlasů
film / komedie, USA, , 95 min.
Kicking & Screaming / Kicking and Screaming
DVD od 5.12.2005 Universal

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:19Will Ferrell hraje hlavní roli v uběhané komedii o hypersoutěživém světě ligy malého fotbalu.
Phil Weston je normální, průměrný chlap, který se celý život musí vyrovnávat se svým extrémně soutěživým otcem Buckem. Phil se stane trenérem fotbalového týmu, v němž hraje jeho desetiletý syn. Dostane se tak do přímého střetu s otcem, který trénuje svého mladšího syna v nejlepším týmu ligy. Mistrovský pohár může ovšem získat jen jeden z nich! Do hry tak vstupují nevyrovnané účty z minulosti a jak Phil, tak Buck sahají k extrémním prostředkům, jen aby získali vytoužený pohár pro svůj tým!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Musím říct, že podle ukázek film vypadal líp. Byl to ale bohužel jen jeden z těch, kde si televize musí nejlepší vtipy vystřílet už v ukázkách, aby vůbec přítáhla lidi. Jediné, co mě celkem bavilo byl ten nesourodý fotbalový tým složený z různých looserů a "maso nade vše" :-D Jinak Will Ferrel byl zcela nevýrazný. Doteď jsem ho viděla jen v jednom jiném filmu, který byl nejspíš stejně slabý, protože si nemůžu ani vzpomenout na jeho jméno. Kdyby v telce bylo něco jiného, tak s tímhle filmem nestojí za to ztrácet čas.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Zelená je tráva

Phil Weston už v dětství nesplňoval přehnaná očekávání svého ctižádostivého, soutěživého a sportovně založeného otce Bucka. Sport mu nešel, když chtěl otci představit svou nastávající Barbaru, otec ho předběhl prohlášením, že se bude ženit - s krásnou a mladou Janice. Tentýž den, kdy se Philovi a Barbaře narodil syn Sam, se také Buckovi a Janice narodil syn Bucky - a vážil víc než Sam! Phil začal prodávat vitaminy, ovšem Buck v té době již vlastnil pět obchodů se sportovními míči a propagoval je v televizi... Buck trénuje žákovské fotbalové mužstvo Gladiátorů, v němž je také Sam. Buck nechává Sama sedět na lavičce a nakonec ho prodá týmu Tygrů, kteří jsou v tabulce poslední. Trenér Tygrů Benson se vzdá své funkce a Phil se rozhodne, že bude družstvo trénovat sám. Na pomoc si přizve jako asistenta Mikea Ditku, bývalého slavného trenéra chicagských Medvědů. Ditka je sousedem Bucka, který mu již dlouho leží v žaludku, a proto se chopí příležitosti, jak se Buckovi pomstít. Mike je rozhodnut udělat z týmu líných a neposlušných kluků šampiony. Když při tréninku vidí, že je s nimi těžké pořízení, vezme do týmu dva italské kluky Giana Piera a Massima, kteří jsou fotbalovými virtuosy. Hráči dostanou příkaz, aby jim za každých okolností hned přihrávali míč. Po pěti prohrách Tygři konečně vyhrají a začnou pomalu stoupat v tabulce nahoru... Mike poučí Phila, který nikdy kávu nepil, že káva je hnacím motorem šampionů. Phil se časem stane na kávě závislým a vypracuje se na znalce všech druhů kávy. Po dalších zápasech je Phil přesvědčen, že se jeho tým dostane do finále, a vsadí se s Buckem. Když finále vyhraje Buck, Phil prodá svůj prodělečný obchod s vitaminy a nastoupí u otce. Když vyhraje Phil, Buck mu dá svou velmi ceněnou trofej - fotbalový míč od Pelého.


Podobné filmy

Zkus mě rozesmát
(Just Go with It) Plastický chirurg Adam Sandler se brání vážným vztahům, a tak obětem své...
dnes 13.55
Nova Cinema
Byl jednou jeden polda 3: Major Maisner a tančící drak
Major Ladislav Potměšil je šéfem Interpolu pro střední Evropu a přilehlé asijské oblasti. ...
dnes 18.10
Nova Cinema
Afričan
(Africain, L') Ona je neústupná podnikatelka, on zarputilý ochránce africké přírody, a ste...
dnes 20.00
ČT2
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 27. 9. 2022 Svátek má Jonáš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz