fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

72% 2059 hlasů
film / animovaný, dobrodružný, pro děti, komedie, pohádka, USA, , 96 min.
A Bug's Life
Blu-Ray od 19.1.2011 Magicbox

Režie: ,
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize so. 15.8. ORF1 10.25, dnes Sky Movies Disney HD 21.45
Sky Movies Disney HD 21.45
Ukázka
02:31Nech brouka žít ! Rodinný animovaný film od tvůrců Toy Story - Příběh hraček.
Život není pro mravence, žijící na Mravenčím ostrově, žádný piknik. Každé léto přilétají zachtivá sarančata - pod vedením zlého a panovačného Kobyláka - a silou mocí vymáhají z pracovité kolonie podstatnou část letní tvrdě vydřené sklizně. Náš hrdina, mravenčí vynálezce a myslitel Flik, posmívaný a odstrkovaný pro svou neschopnost přizpůsobit se konzervativně orientované kolonii, si vezme za úkol přivést pomoc zvenčí. Pro boj proti sarančatům omylem naverbuje nezaměstnanou skupinu podřadných cirkusových umělců. Falešní "bojovníci" a celá mravenčí kolonie musí napnout všechny síly, překonat tradiční strach a postavit se drzým vetřelcům.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Sice situován pro mladší publikum ale přece nenudil a docela mě bavilo sledovat príběh mravence (brouků z biologického hlediska zde bylo pramálo, ale když už byl mravenec Z a příběh blanokřídlého by asi tak nevyzněl tak dejme tomu) zhánějícího pomoc pro své kobilkami ohrožené mraveniště, ve kterém je ovšem vyvrhel. Takže spokojenost s dalším animovaným kouskem která nijak nevyčnívá ale je to příjemná podívaná.
Všechny komentáře k filmu 18+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Život brouka

<>Obrázek nenalezen<> Oscarový režisér John Lasseter se po úspěchu Toy Story _ Příběhu hraček pustil se svým týmem počítačových animátorů do dalšího celovečerního filmu. Odehrává v miniaturním světě pracovitých a veselých mravenců, kteří jsou každý rok sužováni nájezdem žravých kobylek. Hlavním hrdinou příběhu je Flik, šikovný mladík a zneuznaný vynálezce, jehož dobré nápady a záměry se s osudovou neodvratností vždy zvrhávají v katastrofu. Tentokrát se Flikovi dokonce podařilo zničit zásobu jídla připravenou pro kobylky. A tak, zatímco se celé mraveniště znovu pouští do obstarávání potravy pro bandu desperáta Hoppera, Flik je vyslán radou starších, aby realizoval svůj smělý plán. Chce ve městě najmout velké brouky, kteří by mraveniště před kobylkami ochránili. Upřímně řečeno - všichni mravenci doufají, že toho smolaře a kazisvěta už nikdy v životě neuvidí a o to větší je jejich překvapení, když se Flik brzy vrátí s pestrobarevnou bandou podezřele veselého hmyzu. Že by mu začalo přát štěstí? Nikoliv, omylem najal ve městě skupinu artistů z blešího cirkusu. To, co na první pohled vypadá jako největší průšvih Flikova mladého života, se ale nečekaně mění v triumf, když se do boje proti Hopperovým kobylkám zapojí nejen cirkusáci, ale i celé mraveniště se svými doposud příliš ušlápnutými obyvateli ...


Podobné filmy

Není Kronk jako Kronk
(Kronk's New Groove) Báječný kuchař Kronk se pustí do společného podnikání s proradnou Yzm...
dnes 06.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Policejní akademie 5: Nasazení: Miami Beach
(Police Academy 5: Assignment: Miami Beach) Velitel jede na Floridu a je unesen! Navíc pří...
dnes 09.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Prkno
Tohle bych já nikdy nedokázal! Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři (1974). Hrají: J. Abrhá...
dnes 10.42
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 5. 8. 2020 Svátek má Kristián
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz